Połącz się z nami

Magazyn Opolski

HACKATHON DANONE AI MASTERS OPOLE 2019

HACKATHON DANONE AI MASTERS OPOLE 2019

BIZNES

HACKATHON DANONE AI MASTERS OPOLE 2019

MACHINE LEARNING CHALLENGE

Jesteś programistą pasjonującym się sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym i Industry 4.0? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem, chciałbyś dowiedzieć się więcej o AI/ML oraz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach?

Sztuczna inteligencja w procesach produkcyjnych to motyw przewodni „Hackathon DANONE AI Masters Opole 2019”, czyli pierwszego w regionie maratonu projektowania innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, jakie mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle.

Machine Learning (uczenie maszynowe) i sztuczna inteligencja znajdują już swoje miejsce w zastosowaniach biznesowych. Firmy z bankowości i finansów, przemysłu i logistyki czy sektora usług używają już narzędzi i metod nauczania maszynowego i Deep Learning do optymalizacji swoich procesów, lepszej obsługi klienta, tworzenia nowych innowacyjnych usług. Rozwój zastosowań jest tutaj bardzo szybki, dziedzina zmienia również szybko swoje oblicze – potrzeba stałej aktualizacji wiedzy i wymiany doświadczeń by efektywnie stosować narzędzia i rozwiązania uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

„Hackathon DANONE AI Masters Opole 2019” odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia i jest wydarzeniem skierowanym do programistów, grafików, kierowników projektów i innych osób, zajmujących się na co dzień tworzeniem oprogramowania. W trakcie wydarzenia uczestnicy, przez całą dobę będą pracować zespołowo nad rozwiązaniem otrzymanego zadania, związanego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w uczeniu maszynowym. Dla zwycięskiej drużyny przewidziana jest nagroda w wysokości 10 tys. zł, dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe.

Ostatnie dni zapisów!
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia.

Więcej szczegółów na stronie:
http://hackathon.opole.pl/index.php/pl/

Zawodowo związany z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu, przedstawiciel Fundacji Startup Poland w woj. opolskim. Organizator pierwszego w Polsce hackathonu przemysłowego grupy Danone.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content