Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Historia Estery Saraswati cz.3 – Nowy Paradygmat, rozmowę prowadzi Agnieszka Tomczuk

PASJE

Historia Estery Saraswati cz.3 – Nowy Paradygmat, rozmowę prowadzi Agnieszka Tomczuk

ESTERA SARASWATI, nauczycielka wolności i obejmowania pełnej mocy, uczy ścieżki Tantry oraz świątynnej seksualności, przewodniczka kobiet, autorka tekstów, wizjonerka. Nauczycielka ISTA (Międzynarodowa Szkoła Sztuk Świątynnych). Współtworzy światowy projekt pokojowy wspólnoty Tamera „Globalna Szkoła Miłości”. Pasjonuje ją kobieca moc seksualna, która łączy serce i seksualność. Tantra dla niej jest szybką ścieżką samowyzwolenia z matriksa i ucieleśnienia naszej prawdziwej natury. Jej pasją jest inicjowanie w moc, wskazywanie drogi do wolności oraz rozwijania współczucia. Specjalizuje się w przemianie strefy cienia i obszarów tabu w cenne zasoby.

Więcej na temat Estery dowiesz się odwiedzając jej stronę www.esterasaraswati.com. Zachęcam Cię do kontaktu z nią, do umówienia się na sesję indywidualną bądź do uczestnictwa w warsztacie. To będzie piękny początek Twojej drogi do poznania siebie.

www.esterasaraswati.com

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Chyba od zawsze zafascynowana psychiką ludzką, pogłębianiem świadomości, a także pochłonięta otaczającym pięknem. Od ponad 15 lat pasjonuje się urodą, oraz wydobywaniem wdzięku, gdyż jest wizażystką i stylistką. Obserwując zmieniający się świat, a w nim rolę oraz miejsce kobiety, poczuła potrzebę, by zadbać również o kobiece wnętrze. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, harmonijnie doprowadziły do zmian. Aby osiągnąć pełnię kobiecości, czy męskości niezbędne jest dostrojenie naszej aparycji z naszym wnętrzem. Seria wywiadów na temat kobiecości, stworzenie wideobloga „Jedność jest Siłą”, oraz liczne wystąpienia na eventach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować panie oraz panów i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych”, jakie odbywają się od prawie trzech lat w Opolu, oraz warsztatów dla Pań. Uaktywniły one kilka uczestniczek do rozpoczęcia własnej drogi biznesowej. Spotkania inspirują, dodają wiary i udowadniają, iż siła jest w nas. Ukazują, że każdy z nas jest inny, zarazem mając tyle wspólnego. Oczywiście w tej pięknej podróży, do poznania siebie samej, pojawiają się nowe pomysły i projekty. Życie jest pełne niespodzianek i tajemnic, w jakie warto wkroczyć z zaufaniem, iż przeistoczą się w coś pięknego. Marzeniem Agnieszki jest, aby każdy pokochał siebie prawdziwie, dostrzegł swoją moc jaka od zawsze w nim jest. Oczywiście jest rodowitą opolanką, jaka wszędzie gdzie jest promuje miasto i region, jako jeden z najbliższych sercu w Polsce.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content