Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Program Akceleracyjny „Warm up Your Business with ECO & PNT” – EDYCJA II

BIZNES

Program Akceleracyjny „Warm up Your Business with ECO & PNT” – EDYCJA II

Energetyka Cieplna Opolszczyzny oraz Park Naukowo-Technologiczny w Opolu uruchamiają konkurs na najlepszy pomysł z dziedziny energetyki – Warm up your business”!

Celem konkursu „Warm up your business” jest działanie na rzecz budowy ekosystemu startupowego, który umożliwi tworzenie innowacyjnego środowiska a w przyszłości nowych przedsiębiorstw typu startup, spin-off itp., gotowych do wejścia na rynek przy zaangażowaniu biznesowego oraz społecznego partnerstwa ECO i PNT.

Inicjatywa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, w tym do studentów, doktorantów, startupów, wynalazców, ale również do uczniów szkól średnich, a także studentów zagranicznych.

Pomysły można zgłaszać w trzech obszarach z dziedziny energetyki: rozwiązania w zakresie zmiany lub rozwoju technologii, rozwiązania proekologiczne i prośrodowiskowe oraz rozwiązania organizacyjno – marketingowe.

Autorzy 10 najlepszych pomysłów wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu m.in. wystąpień publicznych, budowy modeli biznesowych, design thinking, komercjalizacji badań i patentów, a także w indywidualnych spotkaniach z mentorami.

Do wygrania w konkursie są atrakcyjne nagrody: 10 tys. zł dla studentów, doktorantów, startupów, wynalazców oraz 5 tys. zł dla uczniów szkół średnich, a także możliwość założenia spółki celowej w partnerstwie z ECO i PNT.

Szczegóły programu są dostępne na stronie www.warmupbiznes.pl

Doktor nauk ekonomicznych, koordynator projektów międzynarodowych w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu. Z zamiłowania Instruktor Fitness.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content