Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Sieć kin Helios otwiera drugi obiekt w Opolu!

Sieć kin Helios otwiera drugi obiekt w Opolu

NEWS

Sieć kin Helios otwiera drugi obiekt w Opolu!

W IV kwartale 2020 roku sieć kin Helios zaprosi mieszkańców Opola do swojego drugiego multipleksu w tym mieście. Sześciosalowy obiekt o powierzchni 2 700 m2, posiadający około 940 foteli, otwarty będzie w Centrum Handlowym Karolinka. Kinomani będą mogli oglądać polskie i świtowe hity filmowe zarówno w tradycyjnej sali, jak również w niezwykle komfortowych salach Dream z rozkładanymi fotelami.

Sieć Helios po 17 latach od debiutu na opolskim rynku, już wkrótce otworzy swój drugi multipleks -w Centrum Handlowym Karolinka. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom kinotechnicznym: przestrzennemu dźwiękowi Dolby Atmos, projektorom Christie 4K, technologii DepthQ i światowej jakości ekranom do projekcji 2D i 3D, kino zapewni niesamowite doznania audiowizualne w sześciu komfortowych salach mogących pomieścić niemal tysiąc widzów!

Ponadto mieszkańcy Opola i okolicznych miejscowości będą mogli oglądać rodzime i światowe produkcje w aż dwóch salach Dream, które tworzone są z myślą o niezwykle nowoczesnej i cechującej się wyjątkową wygodą przestrzeni kinowej. Dzięki elektrycznie rozkładanym fotelom, widz sam decyduje o pozycji, w której ogląda film. Dodatkowo w podłokietnikach każdego z szerokich miejsc znajdują się dwa profilowane miejsca – jedno na popcorn, a drugie na napój.

Helios w Centrum Handlowym Karolinka, poza wyświetlaniem regularnego repertuaru, oferować będzie zróżnicowane projekty specjalne: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kultura Dostępna i Helios dla Dzieci. W oczekiwaniu na projekcje, widzowie będą mogli wypić aromatyczną kawę w kawiarni Helios Café, a także kupić świeży popcorn (solony oraz karmelowy) i napoje w kinowym barze.

Nie zabraknie również licznych promocji cenowych takich jak Superwtorek (w każdy wtorek bilety kosztują tylko 14,90 zł), Szczęśliwe Poranki (tańsze bilety na poranne seanse), Bueno Czwartki, bilet rodzinny oraz atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny.

Najnowocześniejsza technologia, krystalicznie czysty obraz i niesamowite wrażenia dźwiękowe – nowe kino Helios w Opolu z pewnością skradnie serca wszystkich mieszkańców!

Ponadto, do końca 2020 roku sieć planuje otwarcia multipleksów również w Ostrowie Wielkopolskim i w Żorach.


Foto: Pixabay

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content