Połącz się z nami

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 07.09 – 12.09

Angry Birds 2 Film

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 07.09 – 12.09

PRZEDPREMIERA 07.09 – 08.09

Angry Birds 2 Film

„Angry Birds 2 Film”; reż. Thurop Van Orman

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16064/Angry-Birds-2-Film

PREMIERY 06.09.2019

Polityka

„Polityka” reż. Patryk Vega

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16222/Polityka

To Rozdział 2

„To: Rozdział 2” Horror; reż. Andy Muschietti

Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. “To: Rozdział 2” ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie “To”.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16051/To%3A-Rozdzial-2

Mini Maraton TO

Piątek 6 września – Mini Maraton TO

6 września kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową, podczas której ekranami naszych kin zawładną adaptacje popularnej powieści Stephena Kinga! Na początek „TO”. Grupa dzieciaków odkrywa tajemnicę zagadkowych zaginięć i stawia czoła swoim największym koszmarom. Po krótkiej przerwie, premierowe „TO: ROZDZIAŁ 2”. Po 27 latach dorośli już bohaterowie powracają do Derry, aby ostatecznie rozprawić się z upiornym klaunem zwanym Pennywise.

Jesteśmy przekonani, że groza płynąca wprost z powieści Mistrza Stephena Kinga jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na TO gotowi?

Start: 06.09.2019 godz. 22:00

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16294/Mini-Maraton-TO

Niedziela 8 września

Filmowe Poranki Strażak Sam cz. 12

Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 12

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 12. W niedzielę 8 września o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

Dzień pingwina

Festyn w Pontypandy

Super Norman kontra pies pożarowy

Katastrofa na polance

Potworna mania

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16439/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam–cz–12

Wtorek  9 września

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 10 września

KINO KONESERA

Gdzie jesteś Bernadette

„Gdzie jesteś Bernadette?” reż. Richard Linklater

Bernadette Fox (Blanchett) ma kochającego, choć zapracowanego męża (Billy Crudup) oraz wspaniałą córkę, piętnastoletnią Bee (Emma Nelson), dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia Bernadette…

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16387/Gdzie-jestes-Bernadette%3F

Czwartek 11 września

Kultura Dostępna zawsze o 13:00 i 18:00 bilety po 10zł!

Kto napisze naszą historię

„Kto napisze naszą historię” Dokument fabularyzowany; reż. Roberta Grossman

„Kto napiszę naszą historię” w reżyserii Roberty Grossman to fabularyzowany film dokumentalny o bezprecedensowym przedsięwzięciu – podziemnym Archiwum Getta Warszawskiego powstałym z inicjatywy Emanuela Ringelbluma w 1940 roku, które zajmowało się dokumentowaniem życia w getcie warszawskim. Tzw. Archiwum Ringelbluma wpisane zostało na listę UNESCO „Pamięć Świata” jako zabytek światowego dziedzictwa. Jest ono unikalnym zbiorem dokumentów stanowiących jedno z najważniejszych świadectw o zagładzie Żydów polskich.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16393/Kto-napisze-nasza-historie

Najbliższe Kino Kobiet – 18.09.2019

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

18 września – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „(Nie)znajomi”.

„(Nie)znajomi”, Komedia; reż. Tadeusz Śliwa

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16369/%28Nie%29znajomi

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, aby zamieścić komentarz Login

Zostaw odpowiedź

Więcej w KULTURA

Do góry