Połącz się z nami

Biznesowe inspiracje na 35 edycji Startup Mixera!

BIZNES

Biznesowe inspiracje na 35 edycji Startup Mixera!

Biznesowe inspiracje na 35 edycji Startup Mixera! Największe wydarzenie startupowe na Opolszczyźnie 29 listopada w sali koncertowej NCPP – start o godzinie 18:00.

Zapraszamy na 35 edycję StartUp Mixera, czyli prezentację opolskich startupów. Cztery młode firmy współpracujące z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu oraz Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości AIP Opole zaprezentują swoje pomysły na biznes.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 listopada o godzinie 18:00 w sali koncertowej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki (NCPP), ul. Piastowska 14a w Opolu.

W niezobowiązującej atmosferze będzie okazja do poznania młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się założyć swoje firmy.

Chętnych na spotkanie prosimy o zapisanie się poprzez formularz: https://35startupmixer.evenea.pl/

Opolskie start’upy, które wezmą udział w wydarzeniu to:

  • Data Lions –startup z branży sektora kosmicznego. Szymon Moliński opowie o wykorzystaniem danych satelitarnych dla ziemskich problemów. Nasze główne pole działalności to epidemiologia i predykcja występowania chorób zakaźnych, pracujemy również dla innych sektorów, gdzie potrzebna jest ekspertyza dotycząca systemów analitycznych i sztucznej inteligencji.
  • Brandglow – Studio BRANDGLOW wspomaga firmy w profesjonalnym tworzeniu wizerunku ich marek. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej. Skupia uwagę klientów marek dużych i małych m.in.: Grupy Azoty, PMP Group, Grupy Adamietz, NCosmetics, Hamburg Slow Food, Struxi Deweloper, Calluna Medica czy DZIKI (sok) z natury. W imieniu studia Brandglow wystąpi Marcin Gajos.
  • Nadwarciański Browar – Katarzyna Gajek opowie jak wygląda zakładanie własnego browaru.
  • Skydome software – startup z branży IT. Twórca startupu Adam Zadorski zdradzi tajemnice z zakresu projektowania i wprowadzania na rynek aplikacji mobilnych.

Gościem spacjalnym Startup Mixera będzie Jakub Krok z firmy Step Records.

StepRecords

W 1989 roku powstał sklep muzyczny Step. Był pierwszym w Polsce, który sprowadzał trudno dostępne tytuły muzyczne zza granicy. W 2006 roku nastąpił podział działalności na pełnoprawną wytwórnię muzyczną utworzoną przez Pawła Kroka i sklep preorder.pl, który z powodzeniem kontynuuje tradycje SM Step, ukierunkowując się na szeroko pojęty rap.

Step Records to ciągły rozwój, poszukiwanie nowej jakości w muzyce i szacunek do tego, co stanowi fundamenty hip-hopu. Łączymy starą szkołę rapu wespół z nowymi trendami muzycznymi. Naszą wytwórnię zasilają zarówno starzy wyjadacze i legendy polskiego rapu, jak i freshmeni, artyści z niebanalnym pomysłem na siebie i swoją twórczość. Albumy wydawane i dystrybuowane przez Step Records mogą pochwalić się milionową oglądalnością klipów, świetną promocją i statusami złotych płyt.

Wytwórnia posiada swój własny kanał promocyjny, który aktualnie przekroczył już 2 miliony subskrypcji, plasując się na pierwszym miejscu wśród kanałów wytwórni hip-hopowych. Wyświetlenia wszystkich teledysków opublikowanych przez Step Records na kanale YouTube przekroczyły liczbę 2 miliardów wyświetleń.

Zawodowo związany z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu, przedstawiciel Fundacji Startup Poland w woj. opolskim. Organizator pierwszego w Polsce hackathonu przemysłowego grupy Danone.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content