Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Biznesowe inspiracje na 35 edycji Startup Mixera!

BIZNES

Biznesowe inspiracje na 35 edycji Startup Mixera!

Biznesowe inspiracje na 35 edycji Startup Mixera! Największe wydarzenie startupowe na Opolszczyźnie 29 listopada w sali koncertowej NCPP – start o godzinie 18:00.

Zapraszamy na 35 edycję StartUp Mixera, czyli prezentację opolskich startupów. Cztery młode firmy współpracujące z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu oraz Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości AIP Opole zaprezentują swoje pomysły na biznes.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 listopada o godzinie 18:00 w sali koncertowej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki (NCPP), ul. Piastowska 14a w Opolu.

W niezobowiązującej atmosferze będzie okazja do poznania młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się założyć swoje firmy.

Chętnych na spotkanie prosimy o zapisanie się poprzez formularz: https://35startupmixer.evenea.pl/

Opolskie start’upy, które wezmą udział w wydarzeniu to:

  • Data Lions –startup z branży sektora kosmicznego. Szymon Moliński opowie o wykorzystaniem danych satelitarnych dla ziemskich problemów. Nasze główne pole działalności to epidemiologia i predykcja występowania chorób zakaźnych, pracujemy również dla innych sektorów, gdzie potrzebna jest ekspertyza dotycząca systemów analitycznych i sztucznej inteligencji.
  • Brandglow – Studio BRANDGLOW wspomaga firmy w profesjonalnym tworzeniu wizerunku ich marek. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej. Skupia uwagę klientów marek dużych i małych m.in.: Grupy Azoty, PMP Group, Grupy Adamietz, NCosmetics, Hamburg Slow Food, Struxi Deweloper, Calluna Medica czy DZIKI (sok) z natury. W imieniu studia Brandglow wystąpi Marcin Gajos.
  • Nadwarciański Browar – Katarzyna Gajek opowie jak wygląda zakładanie własnego browaru.
  • Skydome software – startup z branży IT. Twórca startupu Adam Zadorski zdradzi tajemnice z zakresu projektowania i wprowadzania na rynek aplikacji mobilnych.

Gościem spacjalnym Startup Mixera będzie Jakub Krok z firmy Step Records.

StepRecords

W 1989 roku powstał sklep muzyczny Step. Był pierwszym w Polsce, który sprowadzał trudno dostępne tytuły muzyczne zza granicy. W 2006 roku nastąpił podział działalności na pełnoprawną wytwórnię muzyczną utworzoną przez Pawła Kroka i sklep preorder.pl, który z powodzeniem kontynuuje tradycje SM Step, ukierunkowując się na szeroko pojęty rap.

Step Records to ciągły rozwój, poszukiwanie nowej jakości w muzyce i szacunek do tego, co stanowi fundamenty hip-hopu. Łączymy starą szkołę rapu wespół z nowymi trendami muzycznymi. Naszą wytwórnię zasilają zarówno starzy wyjadacze i legendy polskiego rapu, jak i freshmeni, artyści z niebanalnym pomysłem na siebie i swoją twórczość. Albumy wydawane i dystrybuowane przez Step Records mogą pochwalić się milionową oglądalnością klipów, świetną promocją i statusami złotych płyt.

Wytwórnia posiada swój własny kanał promocyjny, który aktualnie przekroczył już 2 miliony subskrypcji, plasując się na pierwszym miejscu wśród kanałów wytwórni hip-hopowych. Wyświetlenia wszystkich teledysków opublikowanych przez Step Records na kanale YouTube przekroczyły liczbę 2 miliardów wyświetleń.

Zawodowo związany z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu, przedstawiciel Fundacji Startup Poland w woj. opolskim. Organizator pierwszego w Polsce hackathonu przemysłowego grupy Danone.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content