Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Stanisław Smarduch – Pecha Kucha Night Opole

BIZNES

Stanisław Smarduch – Pecha Kucha Night Opole

Pasjonat lotnictwa, pilot samolotowy i paralotniowy. Kiedyś z zamiłowania muzyk, raper. Zawodowo przedsiębiorca, współzałożyciel nalewkarni Nalewki Kresowe oraz założyciel destylarni Smarduch Family Distillery.

Opracowuje oraz tworzy alkohole rzemieślnicze od podstaw wykorzystując do tego swoje zamiłowanie do gotowania i degustowania kuchni z różnych rejonów globu.

Aktualnie tworzy nową markę – Zew&Zen rytualne napoje bezalkoholowe na bazie ziół.

Od dziecka związany z Opolszczyzną. Lokalny patriota.


Nagranie z szesnastej edycji Pecha Kucha Night Opole z dnia 06.03.2026r., która odbyła się w stadionie Itaka Arena.

Montaź: Videal – https://www.facebook.com/patrzwhd


Nagranie zrealizowano przy wykorzystaniu sprzętu zakupionego w ramach projektu pt. “Usprawnianie funkcjonowania Fundacji ‘Zostań Aniołem Biznesu’ poprzez doposażenie w niezbędny sprzęt do realizacji zadań statutowych”.

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelsk


Już w sobotę, 13-go czerwca, w namiocie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Piastowskiej 20, o godzinie 17:00 odbędzie się Pecha Kucha Night Opole vol. 17! Serdecznie zapraszamy!

A zaraz po dawkach inspiracji, od godziny 21:00, zapraszamy na 20×20 After Party vol. 4 do restauracji Regionalne Doznania! To idealna okazja, by w luźnej atmosferze kontynuować rozmowy i cieszyć się tym, co dobre. Do zobaczenia!

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w BIZNES

Do góry
Przejdź do treści