Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Konferencja Cyberbezpieczeństwa Stosowanego Uniwersytetu Opolskiego

NEWS

Konferencja Cyberbezpieczeństwa Stosowanego Uniwersytetu Opolskiego

Konferencja CACS 2023to druga edycja serii spotkań organizowanych w Opolu dla osób zainteresowanych i zaangażowanych w dziedzinę cyberbezpieczeństwa. Organizatorzy i prelegenci obrali sobie za cel utworzenie przestrzeni wymiany myśli, wiedzy oraz doświadczeń tak naukowych jak i praktycznych wskazujących ciekawe i ważne trendy szeroko pojętego zagadnienia bezpieczeństwa IT.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 października w atrium PNT w Opolu.

Druga edycja konferencji CACS jest wydarzeniem, które ma dwa główne cele:

[Dzień 1] Przedstawienie kluczowych zagadnień z zakresu Cyberbezpieczeństwa regionalnemu otoczeniu społeczno-gospodarczemu, skierowanie uwagi na realne zagrożenia w dziedzinie bezpieczeństwa IT (tzw. IT Security) dotykające nas w chwili obecnej oraz oczekiwanych do zmaterializowania się w najbliższej przyszłości. Głównym wątkiem dla tego dnia konefercji jest tzw. “Security Awareness”.

[Dzień 2 & 3] Sesje techniczne, prace badawcze i rozwojowe oraz produkty i rozwiązania rozwijane w regionie w tematyce Cyberbezpieczeństwa i Bezpieczeństwa IT, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów technologii IT Security i zespołów naukowych lokalnych uczelni wyższych specjalizujących się w tej tematyce.

Rejestracja jest bezpłatna, szczegóły znajdziecie na stronie: https://cacs.uni.opole.pl/

PNT w Opolu jest miejscem współpracy i rozwoju nauki oraz biznesu.

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content