Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Czym jest serwis PATRONITE.PL?

BIZNES

Czym jest serwis PATRONITE.PL?

Patronite to serwis wspierający ludzi, którzy tworzą sztukę i zbierają na swoje pasje. Od kilku dni jestem użytkownikiem PATRONITE. Z tego serwisu korzystają osoby bardzo znane i te mniej.

Łatwiej jest wspierać znanych youtuberów jednak warto dać szansę. Jest to projekt biznesowy więc powinna panować cudowna idea: Ja tobie a ty mi. Biznes opiera się na kulturze wdzięczności. Bycie patronem czegoś oryginalnego to pow,od do dumy i rodzaj marketingu.

Dobrze wiemy, że współczesny marketing opiera się na zrozumieniu klienta. Każda szanująca się firma lub korporacja jest patronem Festiwali czy innych imprez. Zasada w PATRONITE jest ta sama. Jesteś osobą , która wspiera kulturę, ludzi. Wspierasz pasję.

Warto zaznaczyć,że ludzie z PATRONITE ciężko pracują na swój sukces. Jeśli uda im się osiągnąć odpowiednią kwotę. Jeśli mnie lubisz lub nie – albo podobają ci się moje cele. Chcesz mnie wesprzeć to zapraszam.

Polecam także innych użytkowników tego serwisu. Ja dopiero zaczynam swoją historię z PATRONITE.

  • Jestem Patronem- To brzmi dumnie.
Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content