Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zostań moim patronem na PATRONITE

BIZNES

Zostań moim patronem na PATRONITE

https://patronite.pl/annlove

Postanowilam założyć swój PATRONITE by spełniać i realizować moje marzenia. Czym jest PATRONITE? To forma wspierania twórców , autorów , ciekawych projektów.

Nie jest to łatwe ale jest to przyjemne i pozwala pokazać jasno cele. Dzięki Tobie mogę realizować moje cele i marzenia.

https://patronite.pl/annlove

Co musisz zrobić? Wystarczy, że klikniesz jakiego rodzaju chcesz być sponsorem. Chętnie cię wesprę. Będę ci dziękować na ile mogę. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz kogoś z komu możesz pomóc to zapraszam!

Jestem osobą pracowitą, ambitną. Wiem na co mnie stać. Do Magazynu Opolskiego lubię pisać o Opolu, biznesie i relacjach oraz ciekawych miejscach. Na swoim portalu wspieram singli, pary i innych. Serdecznie zapraszam!

Dzięki temu będę mogła nagrać kanał ANNLOVE, napisać drugą część poradnika dla singli i robić wiele interesujących rzeczy. Życzę ci miłego dnia!

https://patronite.pl/annlove
Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content