Połącz się z nami

Magazyn Opolski

El Clasico. FC Barcelona – Real Madryt

El Clasico. FC Barcelona - Real Madryt

SPORT

El Clasico. FC Barcelona – Real Madryt

Z przyczyn niezależnych od sieci kin Helios, zaplanowana na 26 października transmisja meczu FC Barcelony i Realu Madryt, odbędzie się w innym terminie, o którym będziemy informować na stronie www.helios.pl oraz za pomocą komunikatu prasowego.


Sieć kin Helios wraz z partnerami, Canal+ oraz Eleven Sports, zaprasza na transmisję meczu FC Barcelona – Real Madryt.

El Clasico – i właściwie tu należy postawić kropkę. Pojedynek dwóch odwiecznych rywali, FC Barcelona i Real Madryt. To coś więcej niż mecz, który elektryzuje nie tylko całą Hiszpanię i całą Europę, ba, nawet cały piłkarski świat. Mecz o podłożu historycznym i politycznym. Pojedynek dwóch potęg. Starcie Messi – Ramos. To wszystko sprawia, że El Clasico to wydarzenie, wokół którego roztacza się magia, mimo, że to w gruncie rzeczy pojedynek 22 piłkarzy. I nie ważne, na jakim etapie są obecnie dwie drużyny, jak sobie radzą w lidze, ile dzieli ich punktów, jaką mają sytuację w Lidze Mistrzów. To El Clasico – mecz, który przyciągnie miliony kibiców na całym świecie.

Sieć kin Helios wraz z partnerami transmisji – Canal+ oraz Eleven Sports, daje niezwykłą okazję do obejrzenia transmisji meczu w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku, to wszystko sprawi, że poczujecie się Państwo niemalże tak, jakbyście byli tego dnia na Camp Nou. To doskonała okazja do spędzenia sobotniego popołudnia zarówno z kolegami, synem, jak i całą rodziną, bo emocji na boisku jak i na sali kinowej z pewnością nie zabraknie.

Wygraj oficjalną koszulkę LaLiga!

Dla naszych Widzów, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie oryginalna koszulka ufundowana przez La Liga. Aby wziąć w nim udział należy:

  1. Kupić bilet na transmisję El Clasico w wybranym kinie Helios 26.10.2019.
  2. W przerwie meczu zrobić zdjęcie na sali kinowej lub w holu kina.
  3. Zdjęcie udostępnić na stronie naszego wydarzenia na Facebooku z hasztagiem #ElClasico.
  4. Zdjęcie wysłać na adres sport@helios.pl podając w tytule „El Clasico” oraz nazwę miasta, w którym zostało wykonane, a w treści dane teleadresowe oraz zdjęcie biletu na transmisję meczu.

Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy te najbardziej oryginalne, która nagrodzimy oryginalnymi koszulkami ufundowanymi przez LaLiga.

https://www.helios.pl/17,Opole/Aktualnosci/Szczegoly/id/6922/El-Clasico–FC-Barcelona—Real-Madryt

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w SPORT

Do góry
Skip to content