Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Inauguracja Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu

Inauguracja Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu

BIZNES

Inauguracja Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu

Park Naukowo-Technologiczny w Opolu serdecznie zaprasza na wykład inaugurujący Akademię Ekonomiczno-Prawną PNT w Opolu prof. dr hab. Krzysztofa Jajugi pt. Jak zmiany technologiczne zmieniają rynki finansowe.

Prof. dr hab. Krzysztof Jajuga to ekonomista, pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego, na którym kieruje Katedrą Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem. Członek Rady Doskonałości Naukowej I kadencji, przewodniczący Komitetu Statystyki i Ekonometrii Polskiej Akademii Nauk, członek Prezydium Komitetu Nauk o Finansach PAN, zastępca przewodniczącego Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN, członek Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów oraz prezes CFA Society of Poland. Autor licznych publikacji. Wśród nich znajduje się 18 książek. W zestawieniu przygotowanym przez Akademię Leona Koźmińskiego na podstawie liczących się w świecie publikacji, prof. Krzysztof Jajuga znalazł się w gronie 10 najważniejszych polskich ekonomistów.

Data: 17 października, godz. 18:00
Miejsce: Atrium w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu
Wstęp jest bezpłatny

Celem ,,Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT” jest promowanie kultury przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Wykładowcami ,,Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT” będą specjaliści z różnych dziedzin, m.in. uznane autorytety z zakresu prawa, prezesi spółek handlowych oraz osoby będące autorytetami biznesowymi. Spotkania będą dostępne dla każdego chętnego, a ich celem jest również tworzenie ekosystemu sprzyjającemu innowacji firm i wspierającego aktywne postawy gospodarcze.

Aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/389204615359365/

Zawodowo związany z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu, przedstawiciel Fundacji Startup Poland w woj. opolskim. Organizator pierwszego w Polsce hackathonu przemysłowego grupy Danone.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content