Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej w Opolu

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej
Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej

KULTURA

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej w Opolu

2627 października w Opolu bezsprzecznie będzie obfitował w atrakcje. W Centrum WystawienniczoKongresowym odbędą się wówczas roztańczone i rozśpiewane Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej.

Rozmach imprezy i ilość atrakcji przewidzianych przez organizatorów na ostatni październikowy weekend przyprawia o kolorowy zawrót głowy.

Targi Turystyki Rodzinnej oferują moc atrakcji

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej są odpowiedzią na potrzeby rodzin z dziećmi dla których przygotowania do wspólnych podróży są prawdziwym wyzwaniem.

Inicjatorka targów, Maria Ciołeszyńska uważa, że rodzicielstwo jest nieustającą podróżą, a każde wyjście z domu z dziećmi zmienia się w małą wyprawę.

Stąd pomysł na wydarzenie, które ma informować i edukować, przekonać młode mamy do regularnego dbania o swoje zdrowie, a w konsekwencji ułatwiać i usprawniać życie rodzicom. I oczywiście, przy okazji, bawić.

Podczas Targów będzie okazja by zapoznać się z ofertą wystawców, którzy będą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi rozwiązaniami.

Swoje usługi zaoferują dilerzy samochodowi, biura podróży oraz producenci różnego rodzaju gadżetów uprawniających podróżowanie.

Ponadto będzie okazja by wysłuchać prelekcji praktyków, którzy podzielą się doświadczeniem i wiedzą. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym gościć bowiem będą blogerzy parentingowi i podróżniczy.

Targi Turystyki Rodzinnej stwarzają też znakomitą okazję do bezpośrednich konsultacji ze specjalistami: lekarzem ginekologiem i pediatrą, położną, dietetykiem, a także fizjoterapeutą. Bardzo istotnym punktem programu będzie mammobus.

Chętni będą też mogli wziąć udział w bezpłatnych kursach, warsztatach i szkoleniach. Przewidziana jest joga dla mam, będzie można skorzystać z siłowni czy wirtualnej strzelnicy.

Wśród licznych atrakcji przewidziano również występy artystyczne kilkudziesięciu grup przedszkolno-szkolnych, a tym dziecięcej orkiestry dętej czy dziecięcego zespołu ludowego.

Imprezę poprowadzą konferansjerzy. Edukacyjno-informacyjna cześć Targów przeplatana będzie koncertami. Usłyszymy m.in. piosenki z repertuaru Natalii Kukulskiej czy Majki Jeżowskiej.

Pamiętajcie: 26-27 października, Opole, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe.

Zapowiada się ekscytujący weekend!

MagazynOpolski objął Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej w Opolu patronatem medialnym.

https://ottr.pl/o-targach/

Polonistka, kulturoznawczyni, animatorka kultury, filmoznawczyni i teatrolożka. W wolnym czasie- czechofilka.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content