Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Już w tę niedzielę 21 czerwca wyjątkowy Festiwal dla Wegan w Talentowni

NEWS

Już w tę niedzielę 21 czerwca wyjątkowy Festiwal dla Wegan w Talentowni

Już niebawem w Opolu jedna z ważniejszych inicjatyw. Organizatorem jest Talentownia. Festiwal Vege już nad Stawkiem Barlickiego.

Jest to gratka nie tylko dla Opolan ale przede wszystkim dla ludzi, którzy są ciekawi nowych trendów w gastronomii bez mięsa. Także dla tych, którzy nie jedzą międsa. Organizatorami Festiwalu jest Talentownia, Cascara i Kwitnące Talenty.

Naturalne, pyszne i zdrowe jedzenie
▶️ Około 20 wystawców
▶️ Bezpłatne wykłady o zdrowiu
▶️ Kreatywne aktywności dla dzieci
▶️ Bezpiecznie i z empatią

Lato zaczynamy od kolejnego Festiwalu Wege w Opolu. Smaczne, naturalne i zdrowe jedzenie w Talentowni. Dbając o środowisko naturalne i z empatią do zwierząt. Będzie można kupić wiele zdrowych produktów spożywczych, ekologicznych, ozdób i ubrań z zachowaniem wartości wege.

Na Festiwalu Wege zadbamy naturalnie o reżim sanitarny w tym szczególnym czasie.Do zobaczenia w Talentowni !

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content