Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe

Był sobie pies 2

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe

PRZEDPREMIERA 28.09 – 29.09.

Był sobie pies 2

„Był sobie pies 2”, Komedia,  Przygodowy,  Familijny; reż. Gail Mancuso

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16407/Byl-sobie-pies-2

PREMIERY 27.09.2019

(Nie)znajomi

„(Nie)znajomi” – Komedia; reż. Tadeusz Śliwa

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16062/%28Nie%29znajomi

Niedziela 29 września

Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki, część IV

„Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki, część IV”

„Pamiętnik Florki” to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia.

Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Przed seansem na holu kina czas najmłodszym widzom będą umilać animatorzy ze Szkoły Języków Obcych MASTER.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16639/Pierwszy-Raz-w-Kinie-%E2%80%93-Pamietnik-Florki–czesc-IV

Poniedziałek 30 września

KINO KONESERA godzina: 18:30

Bohemian Rhapsody

„Bohemian Rhapsody” Dramat, Biograficzny, Muzyczny; reż. Dexter Fletcher, Bryan Singer

Nowy film Bohemian Rhapsody, z udziałem Ramiego Maleka w niesamowitej kreacji Freddiego Mercury’ego, przedstawia niezwykłą historię Queen, od korzeni zespołu stworzonego przez londyńskich studentów, po olśniewające szczyty międzynarodowej sławy, gdy wypełniali stadiony na całym świecie, łamiąc kolejne rekordy frekwencji podczas koncertów, jak w czasie legendarnego występu z 1985 r. w ramach Live Aid, oglądanego przez globalną publiczność 1,9 miliarda ludzi, zbierającego pieniądze na rzecz głodujących w Etiopii. Z biegiem lat staje się jasne, dlaczego zespół ma tak nieprzemijający urok.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14149/Bohemian-Rhapsody

Wtorek 24 września

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 2 października

KINO KONESERA godzina: 18:30

Na zawsze razem

„Na zawsze razem” – Dramat; reż. Mikhaël Hers

David ma 24 lata, dorywcze prace i młodzieńcze marzenia. W wolnych chwilach pomaga siostrze w opiece nad Amandą – uroczą 7- letnią, dziewczynką. Jeden dzień, jedna chwila zmienia ich dotychczasowe życie. Atak terrorystyczny w Paryżu zabiera Amandzie mamę i Davidowi siostrę. Oboje próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości mając tylko siebie nawzajem. https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/16400/Na-zawsze-razem

Czwartek 3 października

KULTURA DOSTĘPNA godzina: 13:00; 18:00

Całe szczęście

„Całe szczęście” Komedia romantyczna; reż. Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15124/Cale-szczescie

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content