Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Moi idole z Youtube’a- Kogo moim zdaniem warto oglądać. Zarówno polscy jak i zagraniczni.Cz.1 Polscy Youtuberzy

BIZNES

Moi idole z Youtube’a- Kogo moim zdaniem warto oglądać. Zarówno polscy jak i zagraniczni.Cz.1 Polscy Youtuberzy

Youtube- Miejsce każdemu znane. Sama również byłam, jestem i będę vlogerem. Mam aktualnie dwa kanały, które powrócą w nowym wydaniu. Tymczasem chce wam polecić ciekawe filmy z Youtube’a skąd wyniesiemy także wiedzę o życiu, podróżach itd. Youtube kryje w sobie wiele tajemnic.

To miejsce rozrywki, nauki i wiedzy o świecie. Serdecznie zapraszam. Będą także youtuberzy z Opola z Polski i zza granicy. Kolejność nie ma znaczenia Vlogi są o różnej tematyce . Warto zaznaczyć,że jednym z najpopularniejszych Youtuberów na świecie jest PewDiePie a obecnie według rankingu światowego wygrywa Ryan Kajij (Ryan 's world) .

NIEKRYTY KRYTYK – Maciej Frączyk czyli zwariowany nauczyciel ze specyficznym poczuciem humoru doda dużej dawki śmiechu. Na smutki obejrzyj Niekrytego.

NARUCIAK- Idol nieco młodszego pokolenia ale lubię bardzo pośmiać się z tego jak wyśmiewa TIKTOKA czy paradokumenty. Jest mistrzem. Adam Zimmerman daje czadu i bawi od lat.

MACIEJ JE- Profesjonalizm w każdy, calu. Jeden z moich ulubionych vlogów kulinarnych. Maciej JE przypomina mi kogoś znakomego, ziomka, kumpla, który lubi dobrze zjeść. Podrożuje i je wraz ze swoją dziewczyną Sonią. Poznaniak mieszkający w stolicy. Brawo Maciej!

ŚWIAT NA FAZIE, DAWID FAZOWSKI- Odważny chłopak, który niczego się nie boi a na pewno nie jazdy autostpem. Świat dawidowi nie jest straszny.

EMIL TRUSZKOWSKi, POZDRO Z KRLD- Jak wygląda życie w Korei Północnej pokaże nam Emil, który jest rówież przewodnikiem po tym kraju.

GOSIA SACLAŁA- Trener głosu czyli VLOG prosto z Opola. Jest opolsko, muzycznie i fajnie.

POBITE GARY- Ekipa miłych chłopaków, którzy lubią robić szaleństwa z jedzeniem.

NA GAŁĘZI- MARCIN ŁUKAŃSKI- Jeśli rozważacie pójście na film do kina pomyślcie co myśli na ten temat Marcin.

SFILMOWANI- Agnieszka Pisarek i Michał Urbański rozmawiająo filmach. Na co warto iść do kina.

W dalszych częściach zaprezentuję także zagranicznych YOUTUBERÓW. Będzie także poradnik jak zostać Vlogerem. Co jest do tego potrzebne bo i Youtube ma coraz bardziej zaostrzone prawa. Zapraszam do ogladania jeśli jeszcze ich nie znacie!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content