Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Pecha Kucha Night Opole – Barbara Beuth

PASJE

Pecha Kucha Night Opole – Barbara Beuth

Barbara Beuth, aktualnie przede wszystki autorka piosenek, wokalistka, animatorka i menedżerka kultury. Tworzy i wspiera rozwój twórczy innych.
Właścicielka firmy Studio Działań Kreatywnych, która zajmuję się prowadzeniem zajęć wokalno-rozwojowych, promocją i organizacją koncertów oraz twórczością muzyczną.
Pisze teksty zarówno dla siebie, jak i innych artystów. Śpiewa i tworzy w zespole BaHaBa, ma na koncie wydanie autorskiej płyty „Świat Dobrze Wyjaśniony” i wiele nagród na festiwalach piosenki, m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2015.
Stworzyła i prowadzi dziecięco-młodzieżowy zespół LEMONIADA, na którego rozwój otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie kultury i twórczości artystycznej.

Działa także w środowisku organizacji pozarządowych, zajmujących się kulturą i edukacją, m.in. współtworząc muzyczną fundację BLUESOPOLE.
Przez 4 lata pracowała także jako autorka programów w Radiu Opole.
Z wykształcenia – psycholog i trener rozwoju osobistego.
W 2019 roku wystąpiła podczas Pecha Kucha Night jeszcze jako prezes opolskiego klubu Toastmasters International (międzynarodowego stowarzyszenia szkolącego z zakresu wystąpień publicznych i umiejętności liderskich.

Wystąpienie pt. „Kim jestem? …i o czym marzę?”.

Nagranie z trzeciej edycji Pecha Kucha Night Opole z dnia 16.11.2019r.


Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Mariuszowi StachowiakowiOderwanemu!


Wielkimi krokami zbliża się czwarta odsłona Pecha Kucha Night Opole! To już 18.11.2022!

Więcej szczegółów już niebawem na Magazynie Opolskim – serdecznie zapraszamy!

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content