Połącz się z nami

Pierwsze citylighty w historii Odry Opole!

SPORT

Pierwsze citylighty w historii Odry Opole!

Od kilku dni w naszym mieście, widzimy coraz bardziej zakrojoną akcję promocyjną Odry Opole związaną ze zbliżającym się meczem w Pucharze Polski. Przypomnijmy, że 12 marca o godz. 18:00 na stadionie przy Oleskiej, rozpocznie się bój awans do półfinału Pucharu Polski. Rywalem Odry będzie aktualny wicemistrz kraju – Jagiellonia Białystok.

Po raz pierwszy w historii Odry, plakaty informacyjne o spotkaniu pojawiły się w ramach tzw. citylightów, czyli ulicznej reklamy zewnętrznej zamieszczonej w formie podświetlanych plakatów w tablicach ogłoszeniowych. Plakaty o wymiarze ok. 1,2 x 1,8 m pojawiły się m.in. tuż przed budynkiem PKP i zwracają swoją uwagę 24h/d, bowiem w nocy są podświetlane, a specjalny materiał wydruku jakim jest backlit, daje wyśmienity efekty.

Kampania promocyjna z wielkoformatowymi plakatami widoczna jest także na miejskich słupach ogłoszeniowych, gdzie pojawiły się plakaty informacyjne w formacie B1.

Oryginalnie tekst został opublikowany na stronie: Pierwsze citylighty w historii Odry Opole!

Serwis Historia „Odry” Opole, największego klubu sportowego Opolszczyzny, przypomina bogate karty historii z działalności „niebiesko-czerwonych”. Zapraszamy wszystkich miłośników historii „Odry” Opole do lektury – do magicznej podróży w przeszłość. Poczujmy wspólnie smak zwycięstw pierwszoligowych, zdobywanych goli przez naszych piłkarzy oraz smutek wielkich przegranych, którzy „utonęli” w „Odrze”.

Zapraszamy na http://www.historia-odry.opole.pl oraz na fan page’a https://www.facebook.com/historiaodry/

Mimo, że nie jest rodowitym opolaninem to Opole traktuje jak swoje miasto na dobre i na złe. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną. Początkowo jako zawodnik opolskiej "Odry" w latach 1992-1996 za trenera: Wojciecha Tyca, Leszka Stykały oraz Zygfryda Blauta, następnie jako zawodnik zespołów z okolic Opola. Po zakończeniu przygody z piłką nożną rozpoczął współpracę z czasopismem "Oderka" oraz portalem kibiców "Niebiesko-czerwoni" prowadząc dział historyczny poświęcony "Odrze" Opole. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego, mgr historii, specjalność popularyzacji wiedzy historycznej. Autor jedynej strony w internecie poświęconej historii OKS "Odra" Opole oraz miasta Opola. Oprócz prowadzenia strony internetowej o historii klubu, Sebastian Bergiel jest również autorem pracy magisterskiej na temat OKS "Odry" Opole pt. "Opolski Klub Sportowy "Odra" Opole w latach 1974-1979 za kadencji trenera Antoniego Piechniczka". 18 marca 2009 roku opublikował trzecią w historii klubu książkę poświęconą stricte historii "Odry" Opole: "Odra" Opole Antoniego Piechniczka w latach 1975-1979, która z pewnością sprawi radość wielu fanom opolskiego klubu. W 2009 roku zajął trzecie miejsce w pierwszym konkursie Regiopedia organizowanym przez Nową Trybunę Opolską, za wkład w hasła poruszające problematykę historii klubu oraz miasta.

Więcej w SPORT

Do góry
Skip to content