Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Premierowe seanse filmu „Kurier” w kinach Helios!

KULTURA

Premierowe seanse filmu „Kurier” w kinach Helios!

„Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Film oparty na niezwykłych zdarzeniach z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego już jutro zagości na ekranach kin sieci Helios w całej Polsce.

Samotna misja Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tytułowego „Kuriera” miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy w Londynie do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

W najnowszym dziele Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”, tuż obok Tomasza Schuchardta, Adama Woronowicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Mirosława Baki, Rafała Królikowskiego, Grzegorza Małeckiego i Jana Frycza, widzowie zobaczą wschodzące nazwiska młodego pokolenia: Philippe’a Tłokińskiego i Patrycję Volny.

Sieć kin Helios serdecznie zaprasza na tę niezwykłą opowieść o tajnej i niebezpiecznej misji Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kurier.

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content