Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Premiery w kinie Helios Opole 07.02.2020 – 13.02.2020

365 dni

KULTURA

Premiery w kinie Helios Opole 07.02.2020 – 13.02.2020

365 dni

„365 dni”

Romans  Erotyk

Reż. Barbara Białowąs

 „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Z uwagi na treści występujące w filmie, na sale nie będą wpuszczane osoby, które nie udokumentują ukończenia 15 r. życia.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17667/365-dni

Gang zwierzaków

„Gang zwierzaków”

Animacja  Familijny

Reż. Reinhard Klooss

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17806/Gang-zwierzakow

Ptaki Nocy

„Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”

Akcja  Fantasy  Kryminał

Reż. Cathy Yan

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17798/Ptaki-Nocy-%28i-fantastyczna-emancypacja-pewnej-Harley-Quinn%29

Poniedziałek 10 lutego

KINO KONESERA GODZINA 18:30

Kult. Film

„Kult. Film”

Dokument

Reż. Olga Bieniek

„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17356/Kult–Film

wtorek 11 lutego

Środa 12 lutego

KINO KONESERA GODZINA 18:30

Sokół z masłem orzechowym

„Sokół z masłem orzechowym”

Komedia  Dramat  Przygodowy

Reż. Tyler Nilson, Michael Schwartz

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.. https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17944/Sokol-z-maslem-orzechowym

Czwartek 13 lutego

KULTURA DOSTĘPNA – BILETY W CENIE 10 ZŁ, GODZINA 13:00 I 18:00

(Nie)znajomi

„(Nie)znajomi”

Komedia

Reż. Tadeusz Śliwa

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17651/%28Nie%29znajomi

Piątek 14 lutego

Maraton Nieromantyczny

Maraton Nieromantyczny 23:30

Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń.

W zestawie pierwszym pokażemy

365 dni

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Underdog

Z uwagi na treści występujące w filmie „365 dni”, na sale nie będą wpuszczane osoby, które nie udokumentują ukończenia 15 r. życia.

W zestawie drugim pokażemy

 Joker

Legion samobójców

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Start: 14.02.2020, godz. 23.30 do rana

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/18113/Zestaw-2—Maraton-Nieromantyczny

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content