Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Premiery w kinie Helios Opole 10.01.2020 – 16.01.2020

Mayday

KULTURA

Premiery w kinie Helios Opole 10.01.2020 – 16.01.2020

Mayday

„Mayday”

Komedia; reż. Sam Akina

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17516/Mayday

Tajni i fajni

„Tajni i fajni”

Animacja  Przygodowy; reż. Nick Bruno, Troy Quane

Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17518/Tajni-i-fajni

Niedziela 12 stycznia

Krecik i Panda, cz. 7

Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7. W niedzielę 12 stycznia o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

Mapa do skarbu

Dziwonia zostaje damą

Kochany szpadelek

Jak smakuje chmurka?

Kosmita

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17748/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda–cz–7

Niedziela 12 stycznia o godzinie 12:50

 Seans  „Tajni i Fajni” z dubbingiem w wersji Ukraińskiej.

Tajni i Fajni z dubbingiem w wersji Ukraińskiej

Шпигуни під прикриттям

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17780/%D0%A8%D0%BF%D0%B8%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%96%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F%D0%BC

Le Mans '66

Poniedziałek 13 stycznia

KINO KONESERA GODZINA 18:30

„Le Mans ’66”

Akcja, Biograficzny,  Sportowy; reż. James Mangold

„Le Mans ‘66” to prawdziwa historia wizjonerskiego amerykańskiego projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa, w których wcielili się nagrodzeni Oscarami Matt Damon i Christian Bale. Shelby (Damon) i Miles (Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966. Reżyseria: James Mangold (“Spacer po linie”, “Logan: Wolverine”).

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17359/Le-Mans-%2766

wtorek 14 stycznia

wtorek 14 stycznia

Środa 15 stycznia

Mayday

„Mayday”

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

15 stycznia – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Mayday”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

https://www.helios.pl/17,Opole/KinoKobiet/

Czwartek 16 stycznia

KULTURA DOSTĘPNA – BILETY W CENIE 10 ZŁ, GODZINA 13:00 I 18:00

Boże Ciało

„Boże Ciało”

Dramat; reż. Jan Komasa

Historia dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii. Pod nieobecność duchownego Daniel wykorzystuje niespodziewaną okazję i udając księdza, zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Jego metody ewangelizacji budzą spore kontrowersje wśród mieszkańców, z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza poruszają ludzi. https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17649/Boze-Cialo

Miś Bamse i Super Miód

13,15 i 16 stycznia

Miś Bamse i Super Miód

Animacja

Nadchodzi kolejna przygoda dzielnego Misia i jego przyjaciół! Tym razem Bamsiemu zabrakło magicznego miodu, dzięki któremu może być najsilniejszym zwierzakiem w wiosce. Jego przyjaciele wyruszają więc w niebezpieczną podróż, by odnaleźć sekretny składnik konieczny do wyprodukowania tej niezwykłej mikstury.

Tymczasem Lis Reinard opracowuje sprytny plan, aby zająć miejsce Bamsiego jako bohatera . Jak Bamse poradzi sobie bez magicznego miodu? Czy jego przyjaciele zdążą wrócić z wyprawy zanim będzie za późno? Podczas tej przygody Bamse nauczy się, że bohaterstwo jest możliwe nawet bez magii bo wystarczy pozostać sobą i być gotowym, by nieść pomoc wszystkim mieszkańcom wioski.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/17783/Mis-Bamse-i-Super-Miod

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content