Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Przygotujmy się na ogromny kryzys- naszego życia. Czy jesteś gotowy na zmiany?

BIZNES

Przygotujmy się na ogromny kryzys- naszego życia. Czy jesteś gotowy na zmiany?

Świat przed koronawirusem nie istnieje. Nie zdajemy sobie sprawy z tego co się właśnie dzieje. Można powiezieć, że chaos powrócił. Chaos, który może uczynić ten świat lepszym. Wczoraj z pewnych przyczyn musiałam przemieścić się z jednego miasta do drugiego.

Wszystko zamknięte i martwe, ludzie schowani i ostrożni. Słynny McDonald zamknięty i KFC. Zamknięte restauracje. Wszystko ciche i spokojne. Podobne do gry Last of Us. Świat przypominający nam nieznany. Szkoły zamknięte i wszystko. Nikt nie wie co będzie dalej.

Każdy kryzys czy to w relacji czy na świecie przynosi zmiany bo ludzie uczą się z nimi żyć, dostosowywać także. Życie to generalnie sztuka dostosywania się do zmian. Pierwsza zmianą będzie rynek.

Jednym z plusów koronawirusa jest dostrzeżenie pracy zdalnej. Bez wątpienia taka praca służy eonomii i daje nowe możliwości. Kolejny plus to koniec ery wielkiego konsumpcjonizmu jaki jest obecnie. Być może ludzie zmienią swój sposób postrzegania świata. Ziemia stanie bardziej przyjazna dla świata. Ludzie przestaną marnować jedzenie.

Stan w jakim obecnie żyjemy przypomina świat znany nam z amerykańskich filmów katastroficznych. To uwielbiana przez Hollywood tematyka nagle przestaje być fikcją. Trwa walka! Walka o przetrwanie. Pracodawcy tez czuja niepokój ale warto wspomnieć,że część zawodówposiada możliwość pracy zdalnej. To też czas dla lekarzy. Dla nich to najtrudniejsza walka. Należy ich podziwiać i dziękować im za wszysko. Teraz nawet pani za kasą staje się bohaterką.

Istotnie nagle dostrzegliśmy zagrożenie. Co teraz? Co bedzie dalej? Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

To co się stało jest trudne bo każdy chce przetrwać ten trudny czas. To także trudny czas dla osób po rozwodach. Dla ojców, których w naszym kraju postrzega się negatywnie. Być moze ten świat dostrzeże, że człowiek jest drugiemu człowiekowi potrzebny.

W czsach kryzysu warto się zabezpieczać. Jednych z nich jest szukanie innych rozwiązań zarobkowych. Musimy wszyscy się wspierać. Na trudne czasy dobry jest spokoj i dbanie by wirus się nie rozrastał.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content