Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Sieć kin Helios zaprasza na lutowy seans w ramach cyklu Helios bez Barier

helios bez barier

KULTURA

Sieć kin Helios zaprasza na lutowy seans w ramach cyklu Helios bez Barier

Z myślą o osobach z nadwrażliwością sensoryczną, dla których wizyta w kinie może stanowić wyzwanie, sieć kin Helios realizuje unikalny cykl Seansów Przyjaznych Sensorycznie. Najbliższy pokaz z pozytywną produkcją familijną „Biuro Detektywistyczne LASSEGO i MAI. Tajemnica Skorpiona” będzie miał miejsce już w najbliższą sobotę, 4 lutego we wszystkich kinach sieci.

Komuś bardzo zależy na tym, żeby impreza z darmowymi słodyczami, na którą czekają wszyscy mieszkańcy Valleby, nie doszła do skutku. Przed parą detektywów twardy orzech do zgryzienia! Z Akademii Nauki ginie teleskop, fajerwerki przygotowane na pokaz przedwcześnie błyskają, a ze sklepu z biżuterią ginie żywy skorpion. Maja i Lasse mają kilku podejrzanych. W śledztwie pomagają im policjant i emerytowana złodziejka, Lillie, która mieszka w domu spokojnej starości…

Aby każdy mógł swobodnie cieszyć się filmowymi emocjami, podczas Seansu Przyjaznego Sensorycznie zapewniona zostanie bezpieczna i komfortowa przestrzeń. Uczestnicy seansu będą mieli możliwość poruszania się w sali kinowej oraz swobodę w wyrażaniu swych emocji podczas seansu. Ważnym aspektem jest także jaśniejsze oświetlenie sali w trakcie całego seansu, niższy poziom głośności filmu, a także brak bloku reklamowego emitowanego przed projekcją. Partnerem merytorycznym Seansów Przyjaznych Sensorycznie jest Fundacja Kultury bez Barier.

Sieć kin Helios zaprasza do udziału w najbliższej odsłonie cyklu – już w najbliższą sobotę, 4 lutego. Wcześniejsze planowanie wizyty pozwala na wcześniejszy zakup biletów w niższej cenie w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/bezbarier.

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content