Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu 2023

BIZNES

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu 2023

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu wraca. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są #rewolucjetechnologiczne. Będziemy rozmawiać z praktykami, szkoleniowcami i naukowcami o tym, jak innowacje technologiczne kształtują krajobraz przedsiębiorczości, a także jak wykorzystać technologie jutra już teraz. Zaczynamy 14 listopada.

Wykłady, szkolenia, wizyty studyjne przez trzy dni będą odbywać się w nie tylko w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu, ale też w innych lokalizacjach na terenie Opola i województwa opolskiego. Będziemy również w Centrum Dialogu Obywatelskiego, Klubokawiarni OPO, czy w fabryce Hengst w Gogolinie Pełnej agendy szukajcie na stronie https://stp.pnt.opole.pl

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbywa się po raz szósty w Opolu. To największe święto przedsiębiorczości, którego celem jest inspirowanie do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

– Dzięki różnorodności miejsc, tematów i prowadzących, uczestnicy naszych wydarzeń będą mieli okazję poznać różne aspekty biznesu i zyskać wszechstronne spojrzenie na przedsiębiorczość i innowacje. Dajcie się zainspirować! – mówi Aleksandra Szubryt, Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości PNT w Opolu.

Poznajcie wybranych gości ŚTP 2023 i zarezerwujcie miejsca na nasze wydarzenia:

dr Piotr Bębenek, Politechnika Opolska, Mistrzowskie wystąpienia publiczne
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co sprawia, że niektórzy mówcy potrafią poruszyć nasze serca, zainspirować do działania i przekonać do swoich idei? To właśnie tajemnica mistrzowskich wystąpień publicznych, której sekrety odkryjemy razem podczas tego wyjątkowego spotkania. Przygotujcie się na fascynującą podróż po sztuce skutecznego przekazu.

Rejestracja: https://mistrzowskie-wystapienia-tp2023-o.konfeo.com

Adam Jastrzębski, Sztuczna inteligencja w SEO+SEM, kurs podstawowy

Wejdź w nową erę marketingu cyfrowego, podczas kursu który przybliży Ci najnowsze trendy w Search Engine Optimalization (SEO) i Search Engine Marketing (SEM), oparte na zastosowaniu AI, takich jak Chat GPT oraz Midjourney. Dowiesz się w jaki sposób mechanizmy Machine Learning oraz Large Language Model na nowo definiują research słów kluczowych, tworzenie treści blogowych, oraz rozpisywanie i wdrażanie strategii marketingowych. Zahaczymy także o podstawy nowo-powstającego zawodu przyszłości – Prompt Engineeringu.

Rejestracja: https://sztuczna-inteligencja-sem-seo-tp2023-o.konfeo.com

Magdalena Kwaśniak, Biznes w Twoim stylu

Podczas warsztatów dowiesz się czym jest styl w biznesie i dlaczego ma on aż takie znaczenie. Dowiesz się podstawowych informacji o tym jak budować swój wizerunek i styl i stać się rozpoznawalną marką osobistą.

Rejestracja: https://firma-w-twoim-stylu-tp2023-o.konfeo.com/

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu wspiera Bank Gospodarstwa Krajowego. Poznajcie naszych partnerów: Miasto Opole, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Politechnika Opolska, Uniwersytet Opolski, Fundacja Zostań Aniołem Biznesu, Igi Media, Stowarzyszenie Promocja Przedsiębiorczości, Hays, Uniwersytet Merito, Fundacja Geko.

PNT w Opolu jest miejscem współpracy i rozwoju nauki oraz biznesu.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content