Połącz się z nami

Magazyn Opolski

W co grać podczas kwarantanny cz.1

KULTURA

W co grać podczas kwarantanny cz.1

Zapewne wielu z was posiada Playstation, Xbox lub inne narzędzie gdzie można grać. Zaprezentuję państwu gry dla dorosłych i dzieci (W niektóre gry dla dzieci dorośli grają chętnie). Numeracja nie jest numeracją miejsc.

  1. LITTLE BIG PLANET

To gra familijna. Można grać we dwójkę. To gra tajemnicza i nieokreślona. Można zmienić postaci,, dostosować się do sytuacji. Gra gdzie wyobraźnia wchodzi w nowe światy. Gra dla dużych i małych. Ma rzy części.

2. THE LAST OF US

To już gra dla starszych. Zdecydowanie. Przede wszystkim na jej podstawie powstaje serial produkcji HBO. Gra katastroficzna a postać Ellie jest odporna na wirusa, który zamienia nas w ZOMBIE. Misja Joel i Ellie. Czas START. Gra ma trzy części.

3. FINAL FANTASY REMAKE

Niedawno zaledwie kilka dni temu miała premierę gra Final Fantasy Reamake. Ten remake powstawał około 15 lat. To dowodzi jakim złotem są gry.

4. BEYOND TWO SOULS

Beyond Two Souls to jedna z moich ulubionych gier. W dodatku w roli głownej mamy znanych aktorów. Ellen Paige jako Jodie Holmes. Nie mogło zabraknąć Williama Dafoe. To jedna z gier Davida Cage’a. Kultowego tworcy gier. Gra pokazuje,że ty możesz decydować o losie Jodie. Masz wybór. W dalszych częściach wspomnę o innych grach Davida.

5. UNRAVEL

Gra gdzie bohaterem jest przyjemny, czerwony kotek. Porusza się on wełną. To gra dla nieco starszych dzieci i doosłych gdyż jest nieco skomplikowana. Jest to gra, która pobudza wyobraźnię. Można również grać we dwoje.6. JUST DANCE 2020

Gra, którą większą z nas zna. Warto mieć do tej gry PS4 move. Specjalnie pałki dzięki, ktorym czyta się nasz ruch. Można też grać telefonem lub kamerą. Gra Just Dance ma już 10 lat. Jest idealna na domówki , zabawy z dziećmi czy randkę we dwoje.

Poza tym znajdziemy szeroki wybór piosenek do tańca. Ta gra na pewno zadba o naszą forme i poprawi nastrój.

Serdecznie zapraszam do wspólnego grania i siedzenia w domu. Miłej kwarantanny. Zapraszam wkrótce do części drugiej gier.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content