Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Poradnictwo rodzinne- Konsultacje od ANNLOVE

NEWS

Poradnictwo rodzinne- Konsultacje od ANNLOVE

http://annlove.pl/

Serdecznie zapraszam podczas tego trudnego czasu na darmowe konsultacje. Dla każdego z nas to jest trudny czas. Nie ma co ukrywać- Nasi rodzice cofnęli się w czasie a dla naszego pokolenia to coś nowego.

Co mogę zaoferować? Zajmuję się poradnictwem. To moje wykształcenie, obecnie wspieram singli, osoby samotne. Teraz nadszedł czas kryzysu. Jest to trudny czas dla starszych i młodych osób żyjących w samotności. Żyjemy w czasach kiedy przestaliśmy się wspierać. Ludzie porzucają się kiedy przychodzą problemy.

Serdecznie zapraszam jeśli:

  • Nie radzisz sobie z ową sytuacją
  • Jesteś osobą samotną strszą lub w podeszłym wieku
  • Jesteś ojcem, który walczy o dzieci
  • Masz problemy w relacjach
  • Boisz się samotności lub cierpisz na inne lęki
  • Masz problemy, nie chcesz o nich mówić
  • Masz myśli samobójcze
  • Boisz się przyszłości

Napisz do mnie ANONIMOWO lub jak wolisz. Zapewniam i tak 100% dyskrecji. . Ma być wsparciem dla ciebie w tym trudnym czasie! Zapraszam. Może napisać do mnie każdy!

Konsultacje są darmowe. Napisz do mnie mail:

anna@czyrska.pl

Możesz też znaleźć moją grupę na FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/groups/172091519824742/

https://www.facebook.com/anna.czyrska

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content