Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 19-25.04.2019

Praziomek

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 19-25.04.2019

Praziomek

„Praziomek” komedia, animacja reż. Chris Butler, wys. Piotr Adamczyk

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to … niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14890/Praziomek

Belzebub

„Belzebub” horror, reż. Emilio Portes wys. Joaquin Cosio, Tobin Bell, Giovanna Zacarias, Tate Ellington, Yunuen Pardo

Agent specjalny Emanuel Ritter (Cosio) prowadzi policyjne śledztwo w sprawie serii tajemniczych zgonów z udziałem małych dzieci. Sprawa przybiera nadprzyrodzony obrót, gdy kapłan (Bell) z Watykanu łączy starożytnego demona Belzebutha z morderstwami.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14951/Belzebub

Przedpremiera – 24-25.04.

Avengers: Koniec gry

„Avengers: Koniec gry” akcja, fantasy reż. Anthony Russo, Joe Russo wys. Brie Larson, Karen Gillan, Chris Hemsworth

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14891/Avengers%3A-Koniec-gry

Poniedziałek 22 kwietnia

KINO KONESERA

Green Book

„Green Book” komedia, dramat reż. Peter Farrelly wys. Linda Cardellini, Viggo Mortensen, Mahershala Ali

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14961/Green-Book

Wtorek 23 kwietnia

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 24 kwietnia

KINO KONESERA

Girl

„Girl” dramat reż. Lukas Dhont wys. Victor Polster, Valentijn Dhaenens, Arieh Worthalter

Jeden z triumfatorów sekcji Un Certain Regard w Cannes, laureat Nagrody Publiczności w San Sebastian. Piętnastoletnia Lara zrobi wszystko, żeby spełnić swoje marzenia. Chce zostać baleriną. Pragnie też wydostać się z chłopięcego ciała, w którym jest uwięziona. Lukas Dhont z dojrzałością i niezwykłą subtelnością opowiada o tym, jak opresyjne bywa własne ciało oraz jak wyczerpująca może być walka z jego ograniczeniami. W głównej roli tancerz Victor Polster.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14958/Girl

Czwartek 25 kwietnia

Kultura Dostępna zawsze o 13:00 i 18:00 bilety po 10zł!

Underdog

„Underdog” akcja reż. Maciej Kawulski wys. Eryk Lubos, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15116/Underdog

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content