Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 21-27.06.2019

Laleczka

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 21-27.06.2019

Laleczka

„Laleczka” horror  reż. Lars Klevberg wys. Aubrey Plaza , Brian Tyree Henry , Gabriel Bateman

„Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15477/Laleczka

Poniedziałek 24 czerwiec

KINO KONESERA

Podwójne życie

Podwójne życie” komedia, obyczajowy reż. Olivier Assayas wys. Guillaume Canet, Juliette Binoche , Vincent Macaign

Uwodzicielski i przewrotny, najnowszy film Oliviera Assayasa („Sils Maria”, „Personal Shopper”) bawi się pojęciem wierności. W „Podwójnym życiu” dotyczy ono zarówno kilku zdradzających się osób, perwersyjnej relacji fikcji do rzeczywistości, jak również rewolucji technologicznej, która każe nam porzucać stare przyzwyczajenia. W błyskawicznie zmieniającym się świecie e-booki wygryzają papierowe książki, młode kochanki – starzejące się żony, zaś seriale – kinowe fabuły. Nie zmienia się tylko jedno: zawsze najbardziej podnieca nas nowe.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15464/Podwojne-zycie

Wtorek  25 czerwiec

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 26 czerwiec

KINO KONESERA

Dzika grusza

„Dzika grusza” dramat reż. Nuri Bilge Ceylan wys. Dogu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yildirimlar

Mistrz Nuri Bilge Ceylan („Pewnego razu w Anatolii”, „Trzy małpy”) powraca do kina z galerią barwnych postaci i subtelną, pełną refleksji opowieścią o tureckiej prowincji, ojcach i synach oraz konfrontacji pragnień z rzeczywistością. Sinan po latach nieobecności przyjeżdża do rodzinnego miasta. Marzył o karierze pisarza, ale teraz ten cel wydaje się bardzo odległy. Film był nominowany do Złotej Palmy na MFF w Cannes.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15467/Dzika-grusza

Czwartek 27 czerwiec

Kultura Dostępna zawsze o 13:00 i 18:00 bilety po 10zł!

Fuga

„Fuga” dramat reż. Agnieszka Smoczyńska wys. Gabriela Muskała,  Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15121/Fuga

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content