Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 14-20.06.2019

Men in Black International

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 14-20.06.2019

Men in Black International

„Men in Black International” / fantasy, komedia  reż. F. Gary Gray wys. Rebecca Ferguson, Chris Hemsworth, Tessa Thompson

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

W filmie zobaczymy plejadę gwiazd: Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Rebeccę Ferguson, Laurenta Bourgeois, Larry’ego Bourgeois oraz laureatkę Oscara® Emmę Thompson i Liama Neesona.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15375/Men-in-Black-International

Godzilla II Król potworów

„Godzilla II: Król potworów” napisy/dubbing/  akcja, przygodowy, science fiction  reż. Michael Dougherty wys. Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Sally Hawkins

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15376/Godzilla-II%3A-Krol-potworow

Agent Kot

„Agent Kot” animacja  reż. Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein wys. Jolanta Fraszyńska

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. . W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15112/Agent-Kot

Laleczka

„Laleczka” horror  reż. Lars Klevberg wys. Aubrey Plaza , Brian Tyree Henry , Gabriel Bateman

Premiera 20.06.

 „Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15477/Laleczka

 Piątek 14 czerwiec

Maraton Godzilli

Maraton Godzilli

Start: 14.06.2019 r. godz. 23:00

W tym roku wakacje rozpoczynamy już 14 czerwca Maratonem Godzilli w kinach Helios! Noc rozpoczniemy spektakularnym powrotem do klasycznej opowieści przygodowej w filmie „Godzilla”. Następnie premierowo, kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, długo wyczekiwany „Godzilla II: Król Potworów”. Gigantyczny gad powraca aby przywrócić równowagę w przyrodzie. Na koniec trzymający w napięciu i niezwykle efektowny „Kong: Wyspa Czaszki”.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15679/Maraton-Godzilli

Niedziela 16 czerwiec

Filmowe Poranki Krecik i Panda

FILMOWE PORANKI – godzina 10:30

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 1. W niedzielę 16 czerwca o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

Przyjaciel z daleka

Przyjęcie powitalne dla Krecika

Nowy dom Krecika

Ogon jaszczurki

Wybawca latwca

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15630/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda–cz–1

Poniedziałek 17 czerwiec

 KINO KONESERA

Pewnego dnia

Pewnego dnia” dramat reż. Zsófia Szilágyi wys. Zsófia Szamosi, Leó Füredi, Ambrus Barcza, Annamária Láng

Anna ma troje dzieci, męża, pracę, kredyt do spłacenia i jak to współczesna kobieta, zawsze brakuje jej czasu. Boryka się z różnymi terminami, składa rozmaite obietnice, dba o wszystkich i wszystko pamięta. Ale w tym całym zabieganiu ma świadomość, że nigdy nie dogoni męża. A chciałaby z nim tylko porozmawiać. Tymczasem czuje, że go traci. I…, że coraz rzadziej potrafi znaleźć usprawiedliwienie na taki stan rzeczy.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15468/Pewnego-dnia

Wtorek  18 czerwiec

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 19 czerwiec

KINO KONESERA

Tolkien

„Tolkien” dramat reż. Dome Karukoski  wys. Lily Collins, Nicholas Hoult , Mimi Keene

Obiecująca gwiazda kina, Nicholas Hoult (Faworyta, Mad Max: Na drodze gniewu, X-Men: Apocalypse) wciela się w postać Johna Ronalda Reuela Tolkiena w przełomowym dla niego okresie życia studenckiego. Wtedy jest młodym romantykiem, a potem żołnierzem i minie wiele czasu, zanim w roku 1937 opublikuje swoją powieść Hobbit. Wychowywany przez troskliwą matkę o artystycznej duszy, która zmarła tragicznie, gdy miał 12 lat, Tolkien musiał sam kroczyć trudną drogą. Wszystko się zmienia, gdy zakłada tajne stowarzyszenie z kolegami ze studiów, młodymi artystami, wyrzutkami i buntownikami, wspólnie pragnącymi zmienić świat. W łączącej ich przyjaźni Tolkien znajdzie oparcie, które ocali go w mrocznych latach wojny i natchnie odwagą, by walczyć o miłość oraz napisać epickie powieści, jakie nie mogłyby zrodzić się w innej wyobraźni.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15465/Tolkien

Czwartek 20 czerwiec

Kultura Dostępna zawsze o 13:00 i 18:00 bilety po 10zł!

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” komedia reż. Kordian Piwowarski wys. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15120/Miszmasz-czyli-Kogel-Mogel-3

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content