Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zapiekanki Chrup Chrup z Kędzierzyna-Koźla zapraszają!

KUCHNIA

Zapiekanki Chrup Chrup z Kędzierzyna-Koźla zapraszają!

Co zjeść w Kędzierzynie-Koźlu? To bardzo trudne pytanie zwłaszcza jeśli wychodzisz z Dworca. W mieście od kilku lat jest McDonald’s co zapewne cieszy. Jeśli miasto miałoby się rozwinąć gastronomicznie to kilka lokali by się przydało.

Na Dworcu jest jednak niepozorny Fast Food gdzie karmią dobrymi zapiekankami. Z zapiekankami jest ten problem, że powinny być chrupkie a składniki nie byle jakie.

Bar prowadzi młody chłopak. Przyszłam tylko napić się ciepłej herbatki. Jednak kiedy przyszli inni klienci natychmiast pomyślałam o zapiekankach choć w ofercie są też hot-dogi. Sam lokal wizualnie raczej nie zaprasza choć jest bardzo czysto i estetycznie.

Warto zaznaczyć, że zapiekanki to mimo wszystko street-food. Jeśli jednak akurat będziecie bardzo głodni i będzie potrzebować szybkiej zakąski to jest to idealne miejsce nie tylko dla ludzi przychodzących z Dworca. Jest także opcja dla wegetarian.

Jakbym miała podać punktowo z liczby 1to moja ocena jest 8/10

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KUCHNIA

Do góry
Skip to content