Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zaproszenie do konsultacji w relacjach czyli https://annlove.pl/author/xiezna/

BIZNES

Zaproszenie do konsultacji w relacjach czyli https://annlove.pl/author/xiezna/

http://annlove.pl/

https://www.facebook.com/groups/172091519824742/– Grupa na Facebooku.

Serdecznie zapraszam na mój portal annlove.pl . Czego doyczy?Relacji. Z wykształcenia jestem socjologiem rodziny. Poza tym uwielbiam ludzi łączyć w pary. Jak to się zaczęło? Zaczęło się od tego, że jako absolwentka nauk o rodzinie czułam się nieco pokrzywdzona na rynku pracy. W Polsce jest mnóstwo przepisów bardzo szkodliwych dla absolwetów takich kierunków.

Pracodawcy oczekują doświadczenia nie dbając jednocześnie o dalsze losy. Nikt nie odczuwa by owe przepisy zmienić. Jeśli ukończyłabym studia na danym kierunku gdzie nie ma nawet różnicy w przedmiotach to i tak nikt mnie nie przyjmie.Niestety. Zmiana przepisów by się bardzo przydała gdyż czyni bardzo dużo szkodliwości młodym ludziom.Dlatego pracowałam już na produkcji, w Domu Pomocy Społecznej jako opiekun i w wielu innych zawodach bez pasji i z przymusu.

Jednym z sukcesów, które bardzo cenię jest mój artykuł w Ohme:

Moje pokolenie bez rodziców nie dałoby rady ale o tym więcej kiedy indziej. Annlove powstało wcześniej jako PROJEKT FAMILIOLOGIA. Realizowałam go wraz z przyjaciółką Martą Bednarską, która poza tym jest także fotografem.

Miałyśmy okazję też gościć w Radio Doxa.

http://doxa.fm/audycja/czym-jest-familologia/

Niestety projekt nikogo nie zainteresował. Zorganizowałyśmy Warsztaty, które odbyły się w Szkole Tańca Alimah tuż przed Walentynkami. Niestety projekt musiałam odstawić. W międzyczasie na youtubie prowadziłam kanał o relacjach i zaczłęam nagrywać też dwa odcinki serii „Rozmowy z Pasją”. W planach było znacznie więcej odcinkówv niestety ciężko się to robi bez wsparcia otoczenia. Moim gościem była Ola Czarnecka, właścicielka Coffee Moment oraz znana opolska aktywistka i Karolina Gerke -Szendzielorz, właścicielka alpak z Raszowej.

Rozmowa z Olą Czarnecką



Rozmowa z Karoliną Gerke-Szendzielorz

Na chwilę obecną projekt upadł. Za realizację wszystkich trzech filmów odpowiada Helikon/Marek Jakubowski. Zamierzam w niedalekiej przyszłości powrócić do owych projektów. Pracujemy obecnie nad studiem do nagrywania kolejnych odcinków. Kolejni goście byli już na liście i są nadal niestety nie jest prosto by to zrealizować.

Mam nadzieję,że annlove.pl będzie miejscem gdzie bedziesz mógł skonsultować się nawet przed randką. Konsultacje w relacjach mają pomóc singlom i parom znaleźć wspólny język. Może komuś pomogą także moje wpisy. Zaglądam w głąb życia par ze swojej perspektywy, doświadczenia. Wiem co to znaczy być singlem. Z czym musimy walczyć. Z doświadczenia wiem,że osoby samotne wstydzą się swojej samotności i boją się zwierzeń nawet jeśli wiedzą,że wszysto jest dyskretne. Dlatego też jestem autorką Poradnika dla singla gdzie w wnikliwy sposób przedstawiam świat i życie takich osób.

Zapraszam na konsultacje i do lektury Poradnika, którego piszę kontynuację!

Serdecznie zapraszam!

anna@czyrska.pl

Zapraszam też do współpracy!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content