Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Akcja „Przyjdź i poznaj usługę Twój e-PIT” w CH Turawa Park

twoj e-pit - ch turawa park

ZAKUPY

Akcja „Przyjdź i poznaj usługę Twój e-PIT” w CH Turawa Park

W sobotę 16 marca w godzinach 12:00-20:00 na terenie CH Turawa Park uruchomiony zostanie punkt informacyjny, w którym pracownicy urzędów skarbowych zaprezentują działanie nowej usługi dostępnej dla każdego podatnika „Twój e-PIT”. Podpowiedzą, w jaki sposób samodzielnie zmienić dane i zaakceptować zeznanie podatkowe oraz odpowiedzą na nurtujące pytania.

W tym roku wszyscy podatnicy mogą skorzystać z nowej formy składania rozliczeń podatkowych w ramach internetowej usługi „Twój e-PIT”. Do 30 kwietnia można bezpłatnie zalogować się w serwisie www.podatki.gov.pl, wygenerować własny e-PIT wypełniony wcześniej przez Urząd Skarbowy, zweryfikować dane, zaakceptować je i wysłać zeznanie drogą elektroniczną.

CH Turawa Park postanowiło pomóc swoim klientom w wypełnieniu obowiązków podatkowych i zaprasza do udziału w akcji informacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej „Przyjdź i poznaj Twój e-PIT” w sobotę 16 marca. W godzinach 12:00-20:00 na terenie CH Turawa Park uruchomiony zostanie punkt informacyjny „Twój e-PIT”, w którym będzie można uzyskać poradę pracowników urzędów skarbowych w zakresie rozliczenia dochodów z umów o pracę lub z przychodów kapitałowych na formularzu PIT-37 i PIT-38.

Urzędnicy pokażą, jak działa usługa „Twój e-PIT” oraz doradzą, w jaki sposób można samodzielnie zmienić dane i zaakceptować zeznanie podatkowe. Odpowiedzą także na nurtujące pytania. W punkcie będzie można pobrać gotowe zeznanie z systemu i wydrukować „Twój e-PIT”. Stanowiska informacyjne będą dostępne w lokalu pomiędzy sklepami Takko i Szachownica.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w ZAKUPY

Do góry
Skip to content