Połącz się z nami

Magazyn Opolski

VIII CHARYTATYWNY RAJD ROWEROWY

SPORT

VIII CHARYTATYWNY RAJD ROWEROWY

Centrum Handlowe Turawa Park już po raz 8. organizuje Charytatywny Rajd Rowerowy. Celem tegorocznej zbiórki jest wsparcie oddziałów pediatrycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu! 

Dołączcie do akcji już dziś i wykręćcie wsparcie dla małych pacjentów!

#PomaganieZacznijOdTurawy

W przypadku dzieci, które często nie rozumieją dlaczego muszą na pewien czas zamieszkać w szpitalu, otoczenie w którym przebywają jest niezwykle istotne. Dlatego Centrum Handlowe Turawa Park postanowiło zadbać o poprawę warunków hospitalizacji najmłodszych pacjentów. Środki zgromadzone podczas tegorocznej, specjalnej edycji rajdu rowerowego, zostaną w całości przeznaczone na wyposażenie sal oddziałów dziecięcych opolskiej placówki.

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 tegoroczna, VIII edycja Charytatywnego Rajdu Rowerowego odbędzie się w innej formie.

„W trosce o wspólne bezpieczeństwo postanowiliśmy wyjątkowo zmienić formułę rajdu i przenieść go częściowo do internetu. Chcemy zainspirować rowerzystów, którzy od wielu lat biorą udział w tym cyklicznym wydarzeniu do pokonania wyznaczonych tras samodzielnie lub z rodziną, czy przyjaciółmi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy dwie malownicze trasy rowerowe w okolicach naszego centrum. Aby pomóc dzieciom wystarczy zalogować się do aplikacji i w dowolnym dniu od 4 do 12 września, przejechać jedną z wyznaczonych tras. Każdy ukończony przejazd zwiększa kwotę naszej darowizny dla szpitala.” wyjaśniaAgnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Centrum Handlowego Turawa Park.

#PomaganieJestProste 

Każdy, kto zaloguje się w aplikacji https://rajdturawa.worksmile.com i przejedzie trasę rajdu przyczyni się do zwiększenia kwoty wsparcia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, ponieważ CH Turawa przekazuje dodatkowe datki za każdego uczestnika.

Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w rajdzie osobiście, organizatorzy zachęcają do bezpośredniego wzięcia udziału w zbiórce, która znajduje się pod linkiem: www.siepomaga.pl/rajdrowerowy, a także do przekazywania datków do puszek, które w dniach 4-5 oraz 11-12 września będzie można znaleźć w Punkcie Obsługi Rajdu na terenie pasażu centrum.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi CH Turawa Park za wszystkie działania dążące do wsparcia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Organizowany rajd rowerowy, to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu i możliwość przyłączenia się do pomocy małym pacjentom naszego szpitala. Doceniamy wszystkie wysiłki włożone w organizację rajdu, a jednocześnie zamierzamy aktywnie uczestniczyć w tegorocznej edycji. – podsumowuje Mirosław Ochyra, kierownik sekcji komunikacji i promocji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

#PomaganieJestPrzyjemne

Uczestnicy, którzy zalogują się w aplikacji, pokonają jedną z tras i w wyznaczonym terminie zgłoszą się do punktu obsługi rajdu zlokalizowanym obok kas hipemarketu Carrefour, będą mogli odebrać jak co roku atrakcyjne, bezpłatne pakiety rowerowe.

W tej wyjątkowej edycji rajdu uczestnicy otrzymają upominki, na które składają się: lampki rowerowe i worki/plecaki sportowe oraz pokrowce na siodełko.

Dodatkowo w dniach 4-5. września przy wyznaczonych trasach na rowerzystów czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych wspólnie z najemcami centrum, wśród których zarówno najmłodsi jak i starsi znajdą coś dla siebie. Cykliści biorący udział w akcji mogą wówczas liczyć na wyzwania, zabawy, konkursy i upominki m.in. od Carrefour, Takko, czy Calypso Fitness Club.

W ramach VIII Charytatywnego Rajdu Rowerowego odbędzie się także konkurs, w którym będzie można wygrać cenne nagrody: rower górski oraz kaski. Aby wziąć w nim udział należy obejrzeć udostępnione na stronie rajdu wyzwania, które są inspiracją dla uczestników, a następnie nagrać swój film przedstawiający realizację zadania i odesłać na wskazany adres e-mail.

Patroni Honorowi: Prezydent Miasta Opola, Wójt Gminy Turawa

Partnerzy: Calypso Fitness Club, Stowarzyszenie Piasta Opole, Smooth The Fruit, Carrefour, Naleśniki Happy, Takko Fashion, Bookszpan.

Informacji udziela: pr@openmindedgroup.pl

https://turawa-park.com/events/rajd-charytatywny
https://www.facebook.com/TurawaPark/
https://www.instagram.com/turawapark/
https://www.facebook.com/events/1225042807850281/

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w SPORT

Do góry
Skip to content