Połącz się z nami

Magazyn Opolski

BACKUP ZDJĘĆ ZE SMARTFONA BEZ INTERNETU

PASJE

BACKUP ZDJĘĆ ZE SMARTFONA BEZ INTERNETU

Jak robię kopie zapasowe swoich zdjęć, kiedy nie mam dostępu do internetu lub laptopa? W filmie opowiem Ci o moim sposobie z w którym wykorzystuję pendrive do smartfonów firmy SanDisk.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz w komentarzu, chętnie odpowiem.
———————————————————————–
Zapraszam również do zakupu mojego poradnika:
PIĘKNE ZDJĘCIA ZE SMARTFONA W ZASIĘGU RĘKI
Książka dostępna jest on-line na: http://www.jakfotografowacsmartfonem.pl/
———————————————————————
Więcej moich zdjęć zrobionych smartofnem: https://www.instagram.com/oderwany/
———————————————————————–
Wszystkie zdjęcia w tym filmiku zostały wykonane smartfonami, a do tego lekkiego wyjazdu offline pozbawionego laptopa oraz dostępu do internetu zainspirowały i przekonały mnie pendrivy do smartfonów, które w ramach współpracy i propagowania idei, że najlepszy aparat to ten, który ma się przy sobie posiada otrzymałem od firmy SanDisk. Dzięki nim, przekonałem się, że bez obaw mogę robić kopie zapasowe swoich zdjęć. Robiąc co na dwa sposoby. Jednym z nich to podłączenie bezpośrednio pendrive do smartfona i automatyczne tworzenie kopii na nim lub jak w przypadku Pendrive Wireless Stick przesyłanie zdjęć po własnym WiFi, które posiada ten pendrive.

Przekonałem się do tej formy zabezpieczenia moich zdjęć i mam teraz pewność, że nic nie wyleci mi z pamięci. Myślę, że mogę też powiedzieć, że najlepsza chmura do robienia kopii zapasowej, to tak którą mam zawsze przy sobie 🙂
———————————————————————–
Jeśli spodobał Ci się mój filmik, daj łapkę w góry. To da mi znak, że to co robię podoba się nie tylko mi 🙂

Daj też suba, jeśli chcesz otrzymać informacje o moich kolejnych filmach 🙂 PS. Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je w komentarzu. Chętnie odpowiem 🙂

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content