Połącz się z nami

Magazyn Opolski

WYDRUKOWANE WSPOMNIENIA W ZASIĘGU RĘKI

PASJE

WYDRUKOWANE WSPOMNIENIA W ZASIĘGU RĘKI

Tworzenie fotografii to jedna rzecz, ale możliwość jej wydruku to dopełnienie, a może nawet zamknięcie etapu jej tworzenia. Od wizji obrazu, który kreuje się w naszej głowie do materialnego efektu w postaci wydruku trzymanego w dłoni. Nie ukrywam, że przez cyfryzację, często pomijamy ten etap. Ja, choć bardzo oderwałem się w kierunku fotografowania tym, co zawsze mam przy sobie, czyli smartfonem, nie wyobrażam sobie, aby chociaż część moich zdjęć, nie została wydrukowana.

#ZOSTAŃ W DOMU I WYDRUKUJ WSPOMNIENIA

Kiedy stawiałem w domowym biurze swoją drukarkę, nawet nie przyszło mi do głowy, że myśl „wydrukuj wspomnienia” za kilkanaście tygodni będzie tak idealnie współgrać z bieżącą sytuacją i hasłem #zostańwdomu. Można oczywiście nie wychodzić z domu, zamówić wydruk online i czekać na kuriera. Jeśli jednak spontanicznie chcemy zrobić to na już, od ręki, w małej ilości to zdecydowanie drukarka fotograficzna będzie idealnym rozwiązaniem. Idzie za tym bardzo dobra jakość wydruku oraz niski koszt, nie mówiąc już o kosztach dostarczenia. W końcu moja drukarka jest tuż obok, po drugiej stronie mojego biura. A więc wszystko w zasięgu ręki.

Czytaj dalej na: https://www.oderwany.com/wydrukowana-fotografia-mobilna-z-ecotank-l7160/

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content