Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Bez poezji da się żyć czyli zapraszam do czytania Gazety Studenckiej!

KULTURA

Bez poezji da się żyć czyli zapraszam do czytania Gazety Studenckiej!

Już od lutego/marca będzie więcej o życiu studentów na Uniwersytecie. Jako absolwentka serdecznie zapraszam do lektury wywiadu ze mną pt. „Bez poezji da się żyć”. Przeprowadziły go ze mną dwie fantastyczne dziewczyny czyli Michalina Mencel i Patrycja Drabik. Dzięki dziewczyny!

Otwieram za niedługo ciekawy cykl gdzie znajdziecie opis ciekawych miejsc dla każdego studenta! Serdecznie zapraszam do lektury.

Gazeta studenca dostępna nie tylko na Uniwersytecie!

Zapraszam do lektury!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content