Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Czego będziemy słuchać w 2020 roku czyli hity karnawału!cz.1

#songs #Kayah #vikigabor #roxie

KULTURA

Czego będziemy słuchać w 2020 roku czyli hity karnawału!cz.1

Zbliża się karnawał czyli piękny czas muzyki i rytmów. Jako, że Opole to stolica polskiej piosenki dlatego zaprezentuję wam moim zdaniem hity karnawału 2020. Wezmę też pod uwagę zagraniczne piosenki ale na początku skupię się przede wszystkim na polskich.

  1. VIKI GABOR & KAYAH

To bardzo dobra piosenka. Pięknie zrealizowana plus cudowny teledysk o siostrzanej miłości. „Ty siostrę masz we mnie dobrze wiesz”. Nic tylko tańczyć do tego. Szacun dla obu artystek i aż trudno uwierzyć ,że Viki ma czternaście lat jeśli nie mniej.

2. TOSS A COIN TO A WITCHER- JASKIER

„Grosza daj Wiedźminowi” nie jest tanecznym utworem mimo to jest przebojem. Nie tylko dlatego, że „Wiedźmin” jest taki Polski i nasz. Piosenka wpada w ucho i towarzyszy wielu osobom choć nie do końca jest w moim guście bo wolę muzykę stworzoną przez Grzegorza Ciechowskiego. Słynny Jaskier ma zespół folkowy,

4. EMINEM- DARKNESS

Eminem powraca. Król rapu powraca z balladą RAP tym razem piosenka pt.”Darkness” przypomina piosenkę Eminema w duecie z Dido czyli słynego „Stana”. Idealny utwór na wolne, do delikatnych tańców.

5. CAMILLA CABELLO I SHAWN MENDES – SENIORITA

Nieco starszy kawałek z listy czyli Camilla Cabello & Shawn Mendez w piosence „Seniorita”. Rytmy latino są dobre w każdym momencie. Skoro to karnawał warto powrócić do słonecznych chwil i wakacji.

5. ROXIE- MVP

Nasza słynna zwyciężczyni Eurowizji. Tak jak Viki śpiewa z Kayah tak Roxie śpiewa z Edytą Górniak. Tu mamy jeden z jej najnowszych kawałków. W stylu american Pop/Dance. Młode pokolenie wchodzi i zmiata rynek muzyczny. Gratulacje!

6. KODALINE- WHEREVER YOU ARE

„Kodaline” dawkują nam hit już bardzo romantyczny. Bardzo piękna piosenka. Warta uwagi.

Poza muzyką nie zapomnijcie o dobrej zabawie w karnawale. Karnawał w Opolu zapewniają także szkoły tańca i różne miejsca! Bawmy się więc czego wam życzę!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content