Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Czego będziemy słuchać w 2020 roku czyli hity karnawału!cz.1

#songs #Kayah #vikigabor #roxie

KULTURA

Czego będziemy słuchać w 2020 roku czyli hity karnawału!cz.1

Zbliża się karnawał czyli piękny czas muzyki i rytmów. Jako, że Opole to stolica polskiej piosenki dlatego zaprezentuję wam moim zdaniem hity karnawału 2020. Wezmę też pod uwagę zagraniczne piosenki ale na początku skupię się przede wszystkim na polskich.

  1. VIKI GABOR & KAYAH

To bardzo dobra piosenka. Pięknie zrealizowana plus cudowny teledysk o siostrzanej miłości. “Ty siostrę masz we mnie dobrze wiesz”. Nic tylko tańczyć do tego. Szacun dla obu artystek i aż trudno uwierzyć ,że Viki ma czternaście lat jeśli nie mniej.

2. TOSS A COIN TO A WITCHER- JASKIER

“Grosza daj Wiedźminowi” nie jest tanecznym utworem mimo to jest przebojem. Nie tylko dlatego, że “Wiedźmin” jest taki Polski i nasz. Piosenka wpada w ucho i towarzyszy wielu osobom choć nie do końca jest w moim guście bo wolę muzykę stworzoną przez Grzegorza Ciechowskiego. Słynny Jaskier ma zespół folkowy,

4. EMINEM- DARKNESS

Eminem powraca. Król rapu powraca z balladą RAP tym razem piosenka pt.”Darkness” przypomina piosenkę Eminema w duecie z Dido czyli słynego “Stana”. Idealny utwór na wolne, do delikatnych tańców.

5. CAMILLA CABELLO I SHAWN MENDES – SENIORITA

Nieco starszy kawałek z listy czyli Camilla Cabello & Shawn Mendez w piosence “Seniorita”. Rytmy latino są dobre w każdym momencie. Skoro to karnawał warto powrócić do słonecznych chwil i wakacji.

5. ROXIE- MVP

Nasza słynna zwyciężczyni Eurowizji. Tak jak Viki śpiewa z Kayah tak Roxie śpiewa z Edytą Górniak. Tu mamy jeden z jej najnowszych kawałków. W stylu american Pop/Dance. Młode pokolenie wchodzi i zmiata rynek muzyczny. Gratulacje!

6. KODALINE- WHEREVER YOU ARE

“Kodaline” dawkują nam hit już bardzo romantyczny. Bardzo piękna piosenka. Warta uwagi.

Poza muzyką nie zapomnijcie o dobrej zabawie w karnawale. Karnawał w Opolu zapewniają także szkoły tańca i różne miejsca! Bawmy się więc czego wam życzę!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, aby zamieścić komentarz Login

Zostaw odpowiedź

Więcej w KULTURA

Do góry