Połącz się z nami

Magazyn Opolski

CASTING w TEATRZE KOCHANOWSKIEGO

KULTURA

CASTING w TEATRZE KOCHANOWSKIEGO

Poszukujemy chłopca w wieku 5-7 lat do roli w najnowszym spektaklu „Cztery dobre powody by rzucić wszystko w cholerę” w reż. Norberta Rakowskiego.

Poszukujemy chłopca w wieku 5-7 lat do epizodycznej roli w tymże spektaklu. Casting przebiega dwuetapowo.

⬇️⬇️⬇️

I etap — zgłoszenia mailowe

Zgłoszenie powinno zawierać:

– krótką autoprezentację (wideo, max. kilka minut)

– podpisany przez rodzica/opiekuna formularz RODO (dostępny na stronie internetowej w zakładce o ogłoszeniu – https://teatropole.pl/aktualnosci/poszukujemy-chlopca-w-wieku-5-7-lat/ )

🎥 forma: przesłanie wideo za pomocą WeTransfer.com lub link do youtube / vimeo

📧 zgłoszenia: casting@teatropole.pl

📅 termin: 26 marca 2023 r.

⬇️⬇️⬇️

II etap — przesłuchania konkursowe

📌 miejsce: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

📅 termin: 02. i 03. kwietnia 2023 r.

Myślisz, że znasz kogoś kogo mogłoby to zainteresować? A może to właśnie Twoje dziecko posiada ten blask w oku, którego szukamy? Premiera spektaklu zaplanowana jest na 28 kwietnia 2023 roku i odbędzie się na deskach Dużej Sceny Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu jest teatrem dramatycznym, którego historia sięga lat powojennych. Od 1975 roku Teatr funkcjonuje w obecnej siedzibie na placu Teatralnym, dysponując jedną z największych scen w Europie. Dyrektorem Teatru im. Jana Kochanowskiego od września 2015 roku jest Norbert Rakowski. Od ponad czterdziestu lat Teatr organizuje jeden z największych polskich festiwali teatralnych: Opolskie Konfrontacje Teatralne / „Klasyka Żywa", które odbywają się wiosną każdego roku. Podczas Festiwalu na opolskiej scenie można zobaczyć najważniejsze realizacje polskiej klasyki z całego kraju. Teatr posiada również ofertę działań edukacyjnych realizowaną w ramach istniejącego od 2021 roku Centrum Edukacji Kulturalnej.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content