Połącz się z nami

Magazyn Opolski

CH Turawa Park organizuje wielkanocny konkurs dla szkół i przedszkoli

CH Turawa Park organizuje wielkanocny konkurs dla szkół i przedszkoli

WYDARZENIA

CH Turawa Park organizuje wielkanocny konkurs dla szkół i przedszkoli

Wielkanocne zające zbliżają się do centrum handlowego Turawa Park. W ramach konkursu „Udekoruj Wielkanocnego Zająca”, zespoły dziecięce z klas początkowych szkół i przedszkoli mają za zadanie wykonać najbardziej oryginalną dekorację ogromnego modelu wielkanocnego zajączka. Na zwycięskie prace będzie można głosować w weekend 13-14.04. w CH Turawa Park, a ich wystawa będzie czynna aż do 19 kwietnia.

W konkursie „Udekoruj Wielkanocnego Zająca” biorą udział klasy początkowe szkół i przedszkoli z Opola i okolic. Zajączki mogą być ozdabiane wyłącznie przez dzieci, pod opieką nauczyciela lub wychowawcy. Dowolność wyboru techniki plastycznej i materiałów pozwala puścić wodze wyobraźni i rozwijać zdolności manualne wśród najmłodszych.

W dniach 13-19 kwietnia w CH Turawa Park będzie można podziwiać wystawę wszystkich prac konkursowych. Każda osoba pełnoletnia, która odwiedzi centrum handlowe, będzie mogła oddać swój głos na wybranego zajączka. Wystarczy odebrać kupon konkursowy w oznaczonym miejscu, wypełnić go i wrzucić do urny. Głosowanie odbędzie się w sobotę 13.04. w godzinach 12-18 oraz w niedzielę 14.04. między 12-14.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 17:00 w CH Turawa Park. Trzy placówki oświatowe z największą liczbą głosów otrzymają bony zakupowe do wykorzystania w sklepach na terenie CH Turawa Park o wartości: 1 000 zł, 600 zł i 400 zł. Nie zabraknie nagród pocieszenia dla pozostałych uczestników, którzy otrzymają zestawy zdrowych słodkości.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content