Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Dlaczego „You” to jeden z moich ulubionych seriali Netfliksa?

KULTURA

Dlaczego „You” to jeden z moich ulubionych seriali Netfliksa?

Serial „You” to dla mnie bardzo ważny serial. Jestem konesrem seriali i sama marzę by stworzyć serial o Opolu ( O tym wpis następnym razem). .Bez wątpienia „You” na podstawie powieści Caroline Kepnes intryguje nas od samego początku.

Głównym bohaterem jest Joe Golberg. Menadżer księgarni, który zakochuje się w początkującej poetce. Penn Badgley wcielający się w Joe’a bardzo nie lubi swojej postaci choć podobno większość aktorów lubi odgrywać „czarne charaktery” lub nie do końca pozytywne.

Joe Goldberg bez wątpienia nie jest świętoszkiem. Ukrywa się za książkami, w dodatku mieszka w USA gdzie bardzo łatwo ukryć wiele rzeczy, zmienić tożsamość itd.

Jako osoba pisząca byłam od początku zafascynowana serialem. Czułam się trochę jak Guinevre Beck (Elisabeth Lail). Ładna i nieco naiwna dziewczyna , która na swojej drodze spotyka Joe’a, który wie o niej wiele. Co takiego ma w sobie ten bohater? Mimo,że nie czytałam książki to serial po prostu stał się dla mnie jak książka. Nie chcę spoilerować bo sezon drugi to kolejne zaskoczenie.

Serdecznie polecam serial „You” dla fanów dobrych kryminałów gdzie swoją rolę odgrywa także literatura. Serial przeraża jednocześnie pokazujć różne strony myślenia i bycia inteligentnem. Podobno glówny bohater przypomina Dextera.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content