Połącz się z nami

Magazyn Opolski

I że Cię nie opuszczę… czym właściwie są relacje

PASJE

I że Cię nie opuszczę… czym właściwie są relacje

Witam Cię serdecznie 🙂 Mam przyjemność oddać w Wasze ręce nagranie (właściwie fragment) z II Opolskiej Konferencji Naturalnie Zdrowi, organizowanej przez niesamowitą osobę – Martę Piotrowską.

Pasja do zdrowia, a właściwie do naszych wrodzonych skłonności samo uzdrawiających, zainspirowała ją by zorganizować tę właśnie konferencję.
Jeśli mówimy o zdrowiu – jakże ważne są zdrowe relacje ze sobą oraz z innymi. Stąd właśnie moja obecność na konferencji, oraz treść mojej prelekcji.

Jak znaleźć Martę Piotrowską:
Zadzwoń 694 684 123
m.me/Holistycznie.Edukacja
marta.piotrowska@op.pl

Oto kilka słów o mnie:
Agnieszka Tomczuk – Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Od ponad 15 lat pasjonuje się urodą oraz pięknem. Przez wiele lat pracowała jako wizażystka i stylistka, dbając o zewnętrzną aparycję kobiet, mężczyzn. Od kilku lat zachwyca się pięknem ukrytym w nas, jakie wymaga rozkwitu, zauważenia, świadomości. Dziś wie, iż aby osiągnąć pełnię kobiecości, czy męskości niezbędne jest dostrojenie naszej zewnętrzności z naszym wnętrzem. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, udział w warsztatach, sesjach indywidualnych, harmonijnie doprowadziły do tych zmian. Stworzyła wideobloga „Jedność jest siłą”, jakiego treścią jest seria wywiadów na temat kobiecości, seksualności, relacji i innych bliskich jej tematów. Liczne wystąpienia na eventach czy konferencjach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować kobiety oraz mężczyzn i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych”, jakie odbywały się 3 lata w Opolu i Wrocławiu. Naturalnie doprowadziło to do rozpoczęcia własnych warsztatów. Marzeniem Agnieszki jest, aby każdy pokochał siebie prawdziwie, dostrzegł swoje piękno i siłę jakie od zawsze w nim są.

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Chyba od zawsze zafascynowana psychiką ludzką, pogłębianiem świadomości, a także pochłonięta otaczającym pięknem. Od ponad 15 lat pasjonuje się urodą, oraz wydobywaniem wdzięku, gdyż jest wizażystką i stylistką. Obserwując zmieniający się świat, a w nim rolę oraz miejsce kobiety, poczuła potrzebę, by zadbać również o kobiece wnętrze. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, harmonijnie doprowadziły do zmian. Aby osiągnąć pełnię kobiecości, czy męskości niezbędne jest dostrojenie naszej aparycji z naszym wnętrzem. Seria wywiadów na temat kobiecości, stworzenie wideobloga „Jedność jest Siłą”, oraz liczne wystąpienia na eventach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować panie oraz panów i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych”, jakie odbywają się od prawie trzech lat w Opolu, oraz warsztatów dla Pań. Uaktywniły one kilka uczestniczek do rozpoczęcia własnej drogi biznesowej. Spotkania inspirują, dodają wiary i udowadniają, iż siła jest w nas. Ukazują, że każdy z nas jest inny, zarazem mając tyle wspólnego. Oczywiście w tej pięknej podróży, do poznania siebie samej, pojawiają się nowe pomysły i projekty. Życie jest pełne niespodzianek i tajemnic, w jakie warto wkroczyć z zaufaniem, iż przeistoczą się w coś pięknego. Marzeniem Agnieszki jest, aby każdy pokochał siebie prawdziwie, dostrzegł swoją moc jaka od zawsze w nim jest. Oczywiście jest rodowitą opolanką, jaka wszędzie gdzie jest promuje miasto i region, jako jeden z najbliższych sercu w Polsce.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content