Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Poznaj prelegentów szóstej edycji PechaKucha Night Opole. Wydarzenie już w piątek!

pkn vol 6

PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

Poznaj prelegentów szóstej edycji PechaKucha Night Opole. Wydarzenie już w piątek!

Po raz szósty w Opolu odbędzie się wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w ponad 600 miastach całego świata!

PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przełączany jest automatycznie po 20 sekundach. Bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu! Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi 😊

PechaKucha Nights odbywają się zarówno w klubach, restauracjach, barach, ogródkach piwnych, domach prywatnych, basenach, kamieniołomach jak i uniwersytetach oraz kościołach. Najczęściej jest to miejsce typu „thinking and drinking”. W Opolu szóste spotkanie odbędzie się w Klubokawiarni Kofeina 2.0 Plac Teatralny 12. Zaczynamy już od godz. 18:00!

PechaKucha Nights to nieformalne, zabawne spotkania w ramach których zebrani mają możliwość kreatywnego spędzenia wieczoru, poznania nowych ludzi, wymiany doświadczeń, idei.. Podczas wydarzenia będzie możliwość zamawiania „przy barze”, również napojów zgodnych z filozofią “thinking and drinking” 😉 Natomiast wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Poznajcie prelegentów PechaKucha Night Opole vol.6

Patryk Reichel

Patryk Reichel

Patryk Reichel jest stolarzem z pasji. Będąc nastolatkiem wbijał gwoździe na akord do drewna i marzył o własnym warsztacie pełnym narzędzi. Drewno było tym co lubił, budował proste meble tradycyjnymi narzędziami i technikami. Dziś prowadzi profesjonalną działalność zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli z litego drewna.


Przemysław Supernak

Przemysław Supernak

Przemysław Supernak – praktykujący miłośnik podróży i fotografii, organizator wypraw i imprez
podróżniczych, współtwórca i organizator Opolskiego Festiwalu Podróżniczego, pilot i
przewodnik turystyczny, autor przewodników rowerowych po Opolszczyźnie.
Prowadzi stronę SuperGlob, na której publikuje zdjęcia i historie z własnych podróży
(https://www.facebook.com/superglob1). W ostatnim czasie realizuje dwa projekty
zakładające kompletne i dogłębne poznanie Opolszczyzny. „Wszystkie wioski
Opolszczyzny” – projekt w ramach którego zamierza odwiedzić każde miasto, wieś,
dzielnicę, przysiółek i osadę woj. opolskiego, dokumentując to zdjęciami tablic z ich
nazwami. Drugi projekt, „Wszystkie ścieżki Opolszczyzny” zakłada przejechanie
wszystkich oznaczonych szlaków rowerowych w regionie.


Marta Piotrowska

Marta Piotrowska

Psycholożka, terapeutka i trenerka Technik Wolności Emocjonalnej. Pasjonatka szerzenia świadomości i rozwoju. Nałogowa rozkminiaczka. Poszukiwaczka prawd. Podróżniczka po nieodkrytych lądach w głąb siebie i innych. Czuła przewodniczka zmiany.


Mariusz Stachowiak

Mariusz Stachowiak

Mariusz Stachowiak, znany jako Oderwany. Fotograf kilkudziesięciu lat, od kilku dobrych lat bardzo mocny oderwany na punkcie fotografii mobilnej a od trzech lat rozdarty między Opolem a Teneryfą. Najczęściej używane przez niego hasła: #aplikacjazaangażowanie i #jestpotencjał


Michał Jakubowski

Michał Jakubowski

Michał Jakubowski. Rocznik 1981. Turawianin. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i Akademi Leona Koźmińskiego. Zawodowo związany z Warszawą, gdzie przez 10 lat pracował w branży farmaceutycznej dla firm takich jak Apotex i Aurobindo. Od 2018 roku prowadzi firmę badawczą Nordic Biotic zajmującą się badaniami klinicznymi w obrębie mikrobiomu.


Tomasz Kwiatek

Tomasz Kwiatek

Tomasz Jerzy Kwiatek – absolwent Uniwersytetu Opolskiego i National Louis University w Nowym Sączu oraz studiów podyplomowych Executive MBA – Business Trends we Wrocławiu. Zawodowo dyrektor ważnej instytucji, walczącej z bezrobociem w Opolu. Gorliwy społecznik.

Ostatnio podjął rękawicę i wziął czynny udział w gali bokserskiej Biznes Boxing Polska w Opolu. Pojedynkiem chciał zainteresować potencjalnych sponsorów płyty z wierszami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, które w wersji rap ma wydać Fundacja Dla Dziedzictwa, której jest założycielem. Założył Niezależną Gazetę Obywatelską w Opolu, organizował Testy Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, inicjator powołania Muzeum Polskiej Piosenki. Na co dzień mąż Joanny i ojciec Klaudii.


Elżbieta Kliś

Elżbieta Kliś

Elżbieta Kliś, przedsiębiorczyni, pośredniczka ds. nieruchomości zawodowo z wyboru i pasji, prezes Stowarzyszenia Mamy z Opola, członkini Rady Kobiet w Opolu, administratorka grupy ponad 8 tys. kobiet na facebooku Mamy z Opola, organizatorka wielu akcji charytatywnych, działaczka, społecznica, wyróżniona odznaką „Przyjaciel dziecka” przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Prywatnie kocha podróżować, eksplorowała Czarnobyl i Prypeć oraz przejechała w Rumunii ponad 3800 km łącznie z trasa Transfogarską, uwielbia chodzić po górach i pokonywać siebie, grzebać w ogródku, tańczyć w deszczu oraz teatr i filharmonię 😉


Franciszek Posacki

Franciszek Posacki

Franciszek Posacki – student III roku na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i I roku na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Wydziale Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej UO. W latach 2019-2021 Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu. Od 2020 r. pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Forum Młodzieży Województwa Opolskiego pełniącego funkcję doradczą przy Marszałku Województwa Opolskiego.

W 2020 roku po rozpoczęciu studiów na Uniwersytecie Opolskim rozpoczął działalność społeczną w Samorządzie Studenckim UO. Od 2022 roku w drodze wyborów w Parlamencie Studentów został wybrany na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego. W Samorządzie zrealizował wiele projektów m.in.: Coolturalia UO 2021, Coolturalia UO 2022, Wielkie Grillowanie UO 2023, Piastonalia UO 2023, XXXI Zimowa Giełda Piosenki, Otrzęsiny UO 2022 i wiele innych. Od 2023 roku pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu Opolskiego „Juvenes”. Specjalizuje się w Zarządzaniu projektami społecznymi i prowadzeniu organizacji pozarządowych.


Szósta edycja PechaKucha Night Opole już w najbliższy piątek, 23-ego czerwca, startujemy o godzinie 18-tej w Kofeina 2.0 (Opole, Plac Teatralny 12) – bieżące informacje pod adresem https://www.facebook.com/events/814454183215559

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

Do góry
Skip to content