Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Dolina Muminków w CH Turawa Park

Muminki w CH Turawa Park

WYDARZENIA

Dolina Muminków w CH Turawa Park

Muminki powracają po wielu latach w nowej wysokobudżetowej animacji. Mała Mi, Migotka czy Włóczykij w tym roku ponownie pojawią się na ekranach i zachwycą kolejnymi przygodami. Z tej okazji CH Turawa Park zaprasza na wyjątkowy i jedyny w Opolu Dzień Dziecka organizowany na wyłącznej licencji Muminków.

Dzień Dziecka w CH Turawa Park to jedyna taka okazja do zabawy z Muminkami w Opolu. Wydarzenie zbiega się w czasie z przygotowaniami do premiery nowej brytyjsko-fińskiej produkcji o małych bohaterach, w której swojego głosu udzieliła m.in. Kate Winslet. Premiera kilkuodcinkowej ekranizacji w przepięknej szacie graficznej z nowymi przygodami kultowych bohaterów planowana jest w tym roku. W Polsce będzie można ją obejrzeć w internecie. Pod linkiem można zobaczyć pierwszy zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=jZ3Ub-fnHuM.

Mały Muminek oraz Mama i Tata Muminka pojawią się w CH Turawa Park i zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy. Spotkać ich będzie można na dobrze znanym z bajki ganku niebieskiego domku. Najmłodsi będą mieli okazję złowić skarby w Jeziorze Muminków oraz przejść się drewnianym mostkiem wzorowanym na tym, przy którym uwielbiał przebywać Włóczykij. Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla fanów Muminków.

W specjalnym labiryncie edukacyjnym z pytaniami dzieci będą miały możliwość bliższego poznania swoich przyjaciół z Doliny Muminków, a w mini kinie wygodnie usiąść i śledzić losy ulubionych bohaterów na ekranie. Mama Muminka zaprosi małych miłośników kuchni na warsztaty wypiekania i dekorowania ciasteczek według tajnej receptury. Nie zabraknie też innych atrakcji, m.in. warsztatów plastycznych i malowania buziek.

Muminkowy Dzień Dziecka w CH Turawa Park odbędzie się w godzinach 12-19.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content