Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Festiwal Prezentów w Talentowni

fot. archiwum Talentowni

WYDARZENIA

Festiwal Prezentów w Talentowni

Fundacja Kwitnące Talenty organizuje wydarzenie, podczas którego można nabyć niebanalny prezent, spędzić kreatywnie czas oraz podziwiać lokalne rękodzieło. Festiwal Prezentów odbędzie się już w tę niedzielę.

– Mamy zaplanowane warsztaty dla dzieci, cały czas coś będzie się działo. To taki prezent z naszej strony dla naszych najmłodszych odwiedzających, bo w końcu niedługo Dzień Dziecka – opowiada Piotr Koziol, prezes Fundacji.

Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska, wystawcy to manufakturzyści, rękodzielnicy, którzy z pasją oddają się swojej pracy, której efekty to rzeczy bez wątpienia nadające się do wręczenia bliskim właśnie w Dniu Dziecka, Dniu Ojca, a nawet bez żadnej konkretnej okazji.

– Prezenty to myśl przewodnia Festiwalu, ale równie ważne jest wspólne spędzenie czasu. To szansa, aby się wspólnie pobawić, powygłupiać, dowiedzieć się nowych rzeczy – mówi Piotr Koziol.

Wydarzenie jest bezpłatne, zjawić się na nim i wziąć udział w planowanych warsztatach może wziąć każdy. To doskonała okazja do rodzinnego spędzenia czasu w wartościowy sposób.

Organizatorom zależy, aby dzieci mogły poznać swoje możliwości, jak mówi nazwa Fundacji: swoje talenty, i poznać siebie bliżej w działaniu. Okazją do tego jest szereg kreatywnych warsztatów, jedną z propozycji jest spotkanie z Bożeną Kurek – plastyczką, która tworzy wyjątkowe obrazy. Można również zakupić zabawki ekologiczne, akcesoria do parzenia yerba mate czy unikatowe rodzaje kaw i herbat. Będą też wyroby zielarskie czy ręcznie malowana porcelana – krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza odbędzie się w Talentowni, w niedzielę 30. maja w godzinach 10:00-17:00. Talentownia mieści się w Opolu przy ulicy Barlickiego 13, w budynku Toropolu, obok Amfiteatru.


Zdjęcia: archiwum Talentowni

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content