Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Dolittle czyli powtórka Piratów z Karaibów

KULTURA

Dolittle czyli powtórka Piratów z Karaibów

Dr. Dolittle to jedna z najfajniejszych lektur. Autorem jest Hugh Lofting. Tymczasem Hollywood przekładając tę ksiżkę pogubiło się by było przystępne dla pokolenia. Robert Downey Junior to aktor perfekcyjny. Jednak nie mówimy tu o aktorstwie a o samym Dolittle, który jest połączeniem Indiany Jonesa oraz wspomnianych już Jackiem Sparrowem Piratów z Karaibów.

Jednak jak to w przygodówkach powtarza się nam schemat. J Niestety fabuły brakuje. Jest sensacja i przygoda i dużo rozrywki, która szybko mija.

Film niesetety posiada dużo chaosu. Dolittle nie ma w sobie psychologii postaci. Jest tylko humor, akcja i Dolittle gadający ze zwierzętami , który ma uratować królową.

Jest to bardzo przewidywalne poza tym brakuje twistów , które wbiły by nas w fotel. Familijna przygodówka, która miała nam przypomnieć o Piratach z Karaibów nie wypada dobrze.

Moja recenzja 3,5/10 choć mogło być naprawdę dobrze bo Dolitlle to super postać.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content