Połącz się z nami

Magazyn Opolski

JAK SMARTFONEM ZROBIĆ TIMELAPSE

PASJE

JAK SMARTFONEM ZROBIĆ TIMELAPSE

Zainspirowałem się miejscem i spontanicznie zrobiłem ten filmik instruktażowy. Wszystko zrobione jest smartfonem.

Smartfon ASUS ZenFone 6
Statyw Manfrotto Pixi
Edycja zdjęć w Snapseed
Montaż filmu w Power Director

Choć większość smartfonów posiada funkcję: „timelapse”, które robią to w automacie to ja tym razem pokażę Wam jak można zrobić to samemu, aby mieć całkowity wpływ na sam efekt zdjęć oraz tego co chcę pokazać i jak.

Kolejna istotna sprawa to fakt, że smartfony robią świetne timelapse w dobrych warunkach oświetleniowych, gorzej jak już jest ciemniej.

Ale przecież można to zrobić właśnie inaczej 🙂


Zapraszam również do zakupu mojego poradnika:
PIĘKNE ZDJĘCIA ZE SMARTFONA W ZASIĘGU RĘKI
Książka dostępna jest on-line na: http://www.jakfotografowacsmartfonem.pl/

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content