Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Już 25 października cztery reprezentantki Opolszczyzny powalczą o półfinał Miss Polski 2020!

NEWS

Już 25 października cztery reprezentantki Opolszczyzny powalczą o półfinał Miss Polski 2020!

Dn. 25 października br. odbędzie się ogólnopolski casting do konkursu Miss Polski 2020. Pomimo, że konkurs wojewódzki Miss Opolszczyzny nie odbył się w tym roku m.in. z powodu pandemii COVID-19, nie oznacza to jednak że nie będziemy mieli reprezentantek Opolszczyzny. Kilka dni temu każdy z dyrektorów regionalnych, w których nie odbyła się gala otrzymał możliwość zgłoszenia maksymalnie 5 wytypowanych (w sposób obiektywny i korzystny dla konkursu) kandydatek. 

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, bo jak wiemy konkurs Miss Opolszczyzny w tym roku się nie odbył. Skorzystałam z przywileju i wytypowałam 4 reprezentantki Opolszczyzny, które 25 października powalczą o wejście do półfinału Miss Polski 2020. Są nimi: Natalia Cieślak finalistka Miss Opolszczyzny 2019, Kamila Złośnik Miss Opola 2018, Aleksandra Zakowicz 2 Wicemiss Opolszczyzny 2018, Marta Lisowska 3 Wicemiss Polski Nastolatek 2016. Nie bez przyczyny zdecydowałam się na dziewczyny, które są mi znane i z którymi już współpracowałam. Oprócz warunków wizualnych brałam też pod uwagę doświadczenie sceniczne. Nie mamy czasu na naukę chodzenia czy naukę dobrej prezentacji przed jury. Wierze, że nasza czwórka bez problemu przejdzie do kolejnego etapu konkursu. Trzymam bardzo mocno kciuki za nasze reprezentantki – mówi Anna Pabiś organizatorka konkursu. 

CASTING odbędzie się 25 października w Hotelu Mistral (ul. Słoneczna 1, Marki, k. Warszawy). Kandydatki będą się prezentowały w dwóch odsłonach. W jeansach typu rurki oraz topie typu tank w kolorze czarnym oraz w stroju kąpielowym w kolorze czarnym. Każdą z kandydatek będzie obowiązywała przyłbica/maseczka. W castingu nie będą mogli uczestniczyć osoby towarzyszące, ze względów bezpieczeństwa. 

Natalia Cieślak finalistka Miss Opolszczyzny 2019
Fot. Karolina Rak
Kamila Złośnik Miss Opola 2018
Fot. Format B
Aleksandra Zakowicz 2 Wicemiss Opolszczyzny 2018
Fot. Piotr Musiał
Marta Lisowska 3 Wicemiss Polski Nastolatek 2016

Od lat związana z dużymi wydarzeniami eventowymi. Dawniej na wybiegu jako zawodowa modelka, a dzisiaj na backstage jako organizator i koordynator projektów eventowych m.in. konkursu Miss i Mister Opolszczyzny. Energiczna, precyzyjna i bardzo wymagająca. Specjalizuje się w organizowaniu konkursów piękności, a także pokazów mody. W pracy i poza nią uwielbia adrenalinę, stąd zamiłowanie do kitesurfingu i narciarstwa.

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content