Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Miss Opolszczyzny 2020 czyli 5. edycja Festiwalu Piękna w Opolu!

KULTURA

Miss Opolszczyzny 2020 czyli 5. edycja Festiwalu Piękna w Opolu!

Zapraszamy do udziału w castingu on-line do najbardziej prestiżowego konkursu piękności w województwie opolskim Miss Opolszczyzny odbywającego się w ramach Miss Polski!

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa opolskiego? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Chcesz otworzyć drzwi do kariery modelki i konkursów międzynarodowych?

Jeśli TAK to zgłoś się JUŻ DZIŚ! Wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na casting stacjonarny, który odbędzie się w styczniu 2020. Casting on-line potrwa do 30 listopada br. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na: https://misspolskiopolszczyzny.pl/zgloszenie-miss/

WYMAGANIA:

  • wiek od 18 do 27 lat
  • bezdzietna panna
  • atrakcyjny wygląd
  • obywatelstwo polskie

Więcej info:
www.missopolszczyzny.pl
e-mail: biuro@misspolskiopolszczyzny.pl

Od lat związana z dużymi wydarzeniami eventowymi. Dawniej na wybiegu jako zawodowa modelka, a dzisiaj na backstage jako organizator i koordynator projektów eventowych m.in. konkursu Miss i Mister Opolszczyzny. Energiczna, precyzyjna i bardzo wymagająca. Specjalizuje się w organizowaniu konkursów piękności, a także pokazów mody. W pracy i poza nią uwielbia adrenalinę, stąd zamiłowanie do kitesurfingu i narciarstwa.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content