Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kiedy nadchodzą ferie poszukaj najlepszej opcji dla twojego dziecka w Opolu. Nasze propozycje.

NEWS

Kiedy nadchodzą ferie poszukaj najlepszej opcji dla twojego dziecka w Opolu. Nasze propozycje.

Wielkimi krokami zbliżają się ferie. Czas wolny dla naszych dzieci. Ważne aby spędziły go rozwojowo, twórczo no i bezstresowo.. Poznało także inne formy zabawy. Jeśli chodzi o ofertę w tym zakresie to jest bardzo szeroka. Przedstawiam kilka miejsc gdzie wasza pociecha spędzi miło czas. W tym roku czas ferii przypada od 10 do 23 lutego.

  • AKADEMIA EDUKACYJNA SŁAWOMIR GÓRECKI

Sławomir Górecki wraz z żoną założył Akademie z myśla o wspieraniu dzieci w rozwoju i kreatywność za pomocą technologii, czyli poprzez robotykę i klocków LEGO. Miejsce gdzie dzieciaki będą uczą się przez zabawę itd


Jeśli szukacie dla swojego dziecka kreatywnych ferii zimowych, które będą jednocześnie innowacyjne, wszechstronne, zabawne i ciekawe, prowadzone przez ludzi z pasją, którzy KOCHAJĄ dzieci i chcą wspierać je w rozwoju, edukacji, rozwijaniu talentów i zainteresowań… DOBRZE TRAFILIŚCIE ! 😉
Zapytacie DLACZEGO nasza oferta jest taka WYJĄTKOWA…
?

OFERTA ROBOTYKI i PROGRAMOWANIA czyli:

🎁 FUNwinter wypełniony jest robotyką i programowaniem,czyli NAUKĄ przez ZABAWĘ z klockami Lego WeDo 2.0, Lego Mindstorms Ev3, klockami Lego City, Technic, Clementoni, Lego Duplo itp. Warsztaty te prowadzone są przez PROFESJONALNYCH INSTRUKTORÓW regularnie podnoszących swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, jak również osoby związane z edukacją pedagogiczną, KOCHAJĄCE DZIECI oraz mające WIELKĄ MOTYWACJĘ rozwijania wynikającą z pasji do tego zawodu…

🎁… oraz coś „NIE TYLKO DLA DZIEWCZYN” czyli z warsztatów manualnych, na których mamy w planie lepić ozdoby z masy solnej, składać origami, a także inne plastyczne ciekawe prace, jak również grać w planszówki i gry zespołowe 😉. Dla wymagających nie zabraknie dyskoteki, karaoke, zawodów w tańcu, czy gry w kalambury,a granie w gumę i zawody w skokach narciarskich na kinect 😉😉 nie są nam obce…

🎁 Każde dziecko w ofercie FUNwinter 2020 pracuje samodzielnie – ma swój komputer oraz zestaw klocków oraz tyle czasu na naukę i zabawę, ile potrzebuje. Na naszych warsztatach z robotyki, nie tylko budujemy z klocków Lego i uczymy je programowania i kodowania,jak również urządzamy wspólne wyścigi czy też dajemy inne zadania ucząc przy tym podstaw fizyki, elektroniki, a także koncentracji, cierpliwości, a co najważniejsze ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW i NAUKI przez DOŚWIADCZENIA!

🎁 FUNwinter to projekty, zadania, które są dopasowane pod zainteresowania dzieci aby rozwijały i poznawały iż nowe technologie to NIE TYLKO GRANIE, mając do wyboru zarówno samochody, helikoptery, jak również żabki czy pszczółki, a do tego dzieci nie muszą posiadać żadnych doświadczeń z robotyką czy programowaniem…WSZYSTKIEGO NAUCZĄ SIĘ U NAS!

Szczegóły na:

  • SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY „9”

Spółdzielczy Dom Kultury „9″ organizuje w ferie zimowe (od 10 do 21 lutego 2020r. ) w godz.10:00-14:00 , zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.                     

Zapisy przyjmujemy od 27.01.2020 r. w godz. 16:00-19:00, bezpośrednio w biurze SDK „9” przy ul. Jana Bytnara „Rudego” 2 , lub w filii na Malince przy ul. Kieleckiej 6 , w związku z potrzebą wypełnienia karty zgłoszeniowej dziecka.

Oferta skierowana jest dla osób, które są mieszkańcami Osiedla Armii Krajowej i Malinka.

3. PIOTR KOZIOŁ TALENTOWNIA

Jeszcze mamy wolne miejsca

▶️ Małe grupy i indywidualne podejście do dziecka
▶️ Odkrywamy talenty wszystkich dzieci
▶️ Łączymy przyjemne z pożytecznym

Jakie talenty ma Twoje dziecko? Co robi ze swoim potencjałem? Co zrobić, by przekuć te dary w silne strony? Może warto połączyć przyjemne z pożytecznym? Zastanawiasz się nad sensownym spędzeniem czasu Twojego dziecka w trakcie ferii?

Zapraszamy na Ferie w Talentowni. U nas dziecko odkryje i rozwinie swoje wyjątkowe talenty. Przez gry, zabawy, narzędzia odkrywania i rozwijania talentów, innowacyjne rozwiązania edukacyjne pozna swój wyjątkowy potencjał. Do uwolnienia talentów stosowane są najlepsze narzędzia na świecie m.in. Dynamika Talentów Rogera Hamiltona, 34 Talenty wg. Instytutu Gallupa, Inteligencje wielorakie wg. Howrda Gardnera, Teoria Geniuszu wg. Thomasa Scheffa i wiele innych.

Talentownia to miejsce uwalniania talentów. Pomogliśmy już 1269 osobom odkryć i rozwinąć potencjał. Może Twoje dziecko będzie następne? Wierzymy, że każdy ma talent. Wyzwaniem jest do niego dotrzeć. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz podejściu sprawiamy, że ludzie poznają siebie bliżej. Dzięki temu mogą być szczęśliwymi i spełnionymi osobami.

Zajęcia / warsztaty odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapewniamy poczęstunek, ciepły posiłek, ubezpieczenie, najwyższej jakości kadrę oraz inspirujący program, którego celem jest odkrycie i rozwijanie talentów dziecka.
Ferie w Talentowni skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 11 roku życia. Zajęcia będą prowadzone w oddzielnych grupach wiekowych.

W celu dokonania zapisu dziecka na Ferie w Talentowni konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu w formularzu – link poieżej. W razie pytań prosimy o kontakt telefonicznie lub mailowo. Kontakt: tel. 607 55 00 62, mail: fundacja@kwitnacetalenty.pl.

Udział jednego dziecka w zajęciach:
– 1 dzień warsztatów to koszt 100 zł (rabat w przypadku udziału w tygodniowym cyklu warsztatów – 400 zł)
Wpłaty dokonać można przekazem na konto:
Fundacja Kwitnące Talenty
BGŻ 43 2030 0045 1110 0000 0257 2450
W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko uczestnika, telefon i dni / dzień udziału w warsztatach.

Zapisy na zajęcia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetZtdlE6DoYzPBhWl-eSeTz-nPLImnK4aH0Z0bekqgT7gOkQ/viewform

Warto poszukać innych ofert półkolonii. Propozycje ma między innymi Politechnika i Domy Kultury na osiedlu. Ferie to czas kiedy dzieci mają odpocząć , zrelaksować się. Zapewne wielu z was zabiera dzieci w podróż ale warto wiedzieć, że półkolonie są bardzo korzystne dla naszych pociech. Serdecznie zapraszam!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w NEWS

Do góry
Skip to content