Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 24-30.05.2019

Aladyn

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 24-30.05.2019

Aladyn

„Aladyn” przygodowy, familijny  reż. Guy Ritchie wys. Will Smith, Naomi Scott , Mena Massoud

Guy Ritchie za kamerą? Nie będzie miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego („Porachunki”, „Przekręt”, „Sherlock Holmes”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”) wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna (Mena Massoud), który przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah.

Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15382/Aladyn

Panda i banda

„Panda i banda” animacja  reż. Billy Frolick

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa dostarczy im masy przygód i stanie się próbą ich przyjaźni.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15106/Panda-i-banda

Niedziela 26 maja

FILMOWE PORANKI - TOMEK I PRZYJACIELE

FILMOWE PORANKI: TOMEK I PRZYJACIELE, CZ. 7 godz. 10:30

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, cz. 7. W niedzielę 26 maja o godzinie 10.30 zaprezentujemy film:

  • Tomek i Przyjaciele: Opowieść o odwadze.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15423/Filmowe-Poranki%3A-Tomek-i-Przyjaciele–cz–7

Poniedziałek 27 maja

KINO KONESERA

Mój piękny syn

Mój piękny syn” dramat reż. Felix van Groeningen wys. Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney

„Mój piękny syn” opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14242/Moj-piekny-syn

Wtorek  28 maja

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 29 maja

KINO KONESERA

Przedszkolanka

„Przedszkolanka” dramat reż. Sara Colangelo wys. Maggie Gyllenhaal, Gael Garcia Bernal, Parker Sevak

Lisa ma szczęśliwą rodzinę, pracę, którą lubi i ładny dom na przedmieściach Nowego Jorku, ale tak naprawdę od zawsze chciała być artystką. Kiedy przypadkiem odkrywa geniusz poetycki swojego pięcioletniego ucznia, postanawia zrobić wszystko, aby nie został zmarnowany. Wiara, że chłopiec – w przeciwieństwie do niej – ma szansę zostać wybitnym twórcą, zmienia się w niebezpieczną obsesję. „Przedszkolanka” to opowieść o kobiecie, która pomimo życiowej stabilizacji i rodzinnej rutyny jest wciąż pełna pasji, spragniona wrażeń i intelektualnych bodźców. To także poruszająca i wspaniale opowiedziana historia o czułości, marzeniach i poszukiwaniu piękna w codzienności.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15185/Przedszkolanka

Czwartek 30 maja

Kultura Dostępna zawsze o 13:00 i 18:00 bilety po 10zł!

7 uczuć

„7 uczuć” komediodramat reż. Marek Koterski wys. Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14135/7-uczuc

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content